reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

reklama
Hej jestem nowa, z narzeczonym od maja staramy się o dzidzie jak na razie nic, podejrzenie że wina tkwi w tarczycy. Mam 22 lata.
 
Hej hej witam serdecznie ;-)
U mnie nic nowego. Pod koniec lipca odwiedziła mnie długo nie widziana @, także same wiecie..... W sumie dobrze, że nie tydzień później bo zepsułoby mi to wakacje. A tak odpoczęłam na spokojnie i bez nerwów :tak:
Teraz mam coraz więcej wątpliwości czy 2 dziecko to dobry pomysł. Mój syn boi się małych dzieci, a na swoją 2 letnią kuzynkę reaguje histerycznie, jest szansa, że na wychowawczym umrzemy z głodu itp. Więc może to, że dzidzia się nie pojawia to jakiś znak?
 
MONIKA M na pewno podczas ciąży się przyzwyczai do nowej świadomości, sama zobaczysz że jeszcze będzie się opiekował. Znaki znakami ale nawet tak nie myśl skoro to Wasze marzenie nic nie stanie na przeszkodzie! :)
pozdrawiam
u mnie wszystko bez zmian w pt wizyta u endo
 
A mnie się też udało, 6 tydzień!!!! w końcu nie mogę w to uwierzyć. Moja rada to zapomnieć o tym na chwilę i znaleźć odpowiedniego lekarza i marzenie staje się realne, pozdrawiam wszystkie starające się!!! u mnie minął równy rok!!! i udało się:)
 
A mnie się też udało, 6 tydzień!!!! w końcu nie mogę w to uwierzyć. Moja rada to zapomnieć o tym na chwilę i znaleźć odpowiedniego lekarza i marzenie staje się realne, pozdrawiam wszystkie starające się!!! u mnie minął równy rok!!! i udało się:)
Gratuluję :) Może i my się od Ciebie zarazimy :-D
 
jestem, jestem, gratulujemy!, u mnie okres się spóźnia dopiero 4 dni, no ale na test jeszcze chyba za wcześnie szczególnie że mam długie cykle. czekamy! martwię się, mam dużo pytań, ale czuje że to ten moment na dzidzie w życiu, najgorsze wiecie co, że ja nie mogę siebie samej odpędzić od rzeczy dla dzidziusiów w sklepach, a wiem że to podobno złe jest tak wcześnie.
 
reklama
Do góry