reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Polja gratuluje!!! Ciekawa byłam co u Ciebie słychać a tu proszę taka nowina :) A co u reszty dziewczyn? Coś się mało udzielamy ostatnio, ja trochę siedzę na wątku otyłość w ciąży, dlatego tutaj mało zaglądam.
Jestem obecnie w 19 tym tygodniu, 23 wrzesnia ide na usg, może uda się poznać płeć ;)
Anham a jak badania potwierdziły ciążę?
 
reklama
no tylko dwa testy i badanie ginekologiczne, byliśmy na badaniach krwi i moczu ale odbiór przy wizycie, usg mamy 24tego a wizytę 29tego, czujemy się nieźle, tyle że mdłości, nudności (jeszcze nie wymiotowałam), senność, cycki 3 razy większe i sikanie co chwila (ale sikanie powoli ustępuję). no właśnie co u Was?
 
Oj oj widzę cisza długa nastała:)
U mnie mdłości były straszne, ale już powoli się poprawia:) jeszcze pracuje, ale odkąd w pracy wiedzą o mojej ciąży czuję się tam niepotrzebna.
I jak Olucha znasz już płeć? wszystko ok?
A Ty Anham jak tam? Który tydzień?
Pozdrawiam!!
 
no hej dziewczyny, tydzień 10, okazało się że bliźniaki :D czekamy na badania kosmówki bo nie dają podejrzeć. mdłości mijają powoli, w pracy jakoś leci, sikanie i senność nas męczy.
 
Polja a ty ktory tydzień? ja 23, nie znam plci bo mam nadwagę i lekarz do ktorego chodze ma z tym problem w rozpoznaniu plci na usg :/ także nadal nie wiem, powiedział mi żebym poszła na 4d albo bede miala niespodziankę. na 4d nie idę, mąż stracił pracę, :/ udzielam sie na wątku otyłość w ciąży, może tam dołączycie?
anham bliźniaki o rany podwójna radość ;) macie w rodzinie bliźniaki?
 
nikt w rodzinie ani z jednej ani z drugiej strony nie miał bliźniaków, pewnie teraz będe regularnie zaglądać :) oj radość przeogromna, jak tam u Was?
 
puk puk? sa tu jeszcze dziewczyny starające się? :) gratuluję tym, którym się udało! My z mężem staramy sie ponad rok i nic. Staram sie nie myslec o tym, ale sie nie da ehh ;/ niedlugo mam miec laparoskopie - mala torbiel endometrialna na jajniku, daje mi to jakąś nadzieje....
 
Hej tez mam maly dylemat!. Wczoraj 23 dzien cyklu i dwie kreseczki na tescie, niesamowita radosc! Dzis 24 dzien cyklu i test wyszedl negatywny 2 razy... nic z tego nie rozumiem.... czy moze ktos mial podobnie? Staramy sie juz 6 miesiecy i bylam taka szczesliwa ;(
 
reklama
Moj bierze androvit i Stymen Opinie, Cena, Ulotka, Forum, Dawkowanie - Supple.pl i na inseminacji naprawdę mial fajne wyniki

Stymen chyba nie działa. Przynajmniej mojemu Markowi nie pomógł jak miał problemy z erekcją. W sumie jak patrzyłam co ma w składzie to bez rewelacji. Lepiej marchewkę zjeść, bo przynajmniej jest tania czy dobra. Androvit to chyba inna półka, bo znajoma mi go poleciła na gęstość spermy mojego męża. faktycznie po dwóch tygodniach stosowania jest zdecydowanie lepiej, ale ciągle się staramy o drugie dziecko bez rezultatu. Chyba najwyższa pora wybrać się do lekarza specjalisty, który coś doradzi. Może to tylko chwilowe problemy, może za jakiś czas się uda. Jak będziemy wiedzieć co dokładnie jest nie tak, to będzie to dla nas duży krok do przodu. Tym bardziej, że oboje jesteśmy zdrowi i czujemy się dobrze.
 
Do góry