reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Tak, właśnie szukałam na znany lekarz, i znalazłam mojego byłego gina, który specjalizuje się w niepłodności, problem w tym, że nie przyjmuje już na nfz a klinika w której pracuje pobiera za wizytę 180zł!!! dramat!!! ale na znany lekarz ma sporą przewagę pozytywów:) jak mnie przyciśnie, to pójdę do niego, ale na razie jeszcze luz....
No widzisz:) masz owulkę, ja niestety, też nie jestem pewna co do swojej, nie wiem czy mam bo śluzu płodnego nie zauważam. Teraz postanowiłam sobie, że się nie staram, będę prowadzić dietę od środy popielcowej, bo w przyszłym tygodniu planuje jakieś pączusie upichcić:)
Trzymam kciuki za te 10 dni i cieszę się, że się odważyłaś gina odwiedzić. Ja mam w pracy koleżankę, co "100 lat" się nie badała, w końcu kazałyśmy jej iść do gina i od razu na stół trafiła, bo ma takie cysty. Jednak trzeba o siebie dbać i robić przegląd od czasu do czasu:)
Fajnie cieszę się Olucha i mam nadzieję, że niedługo będziesz mama:) Zobaczysz jak to jest heheh
Mój synuś 3 letni powiedział dziś, że jest już dorosły i będzie ze mną kierował, więc go posadziłam na jego fotelu i mówię że będziesz kierował tutaj z tyłu a on mi mówi ale jak ja tu nie ma kierownicy:) jedziemy a on się pyta gdzie jedziemy, więc mu mówię, że do domu, a on mi że tędy się nie jedzie do domu, to się pytam a gdzie się tędy jedzie, a on mi, że do innego domu. Albo mi mówi, że on nie będzie jadł śniadania, bo on nie chce być duży, bo jak będzie duży jak tata, to nie będzie się mógł bawić autkami.:))
 
reklama
To rzeczywiście strasznie drogo, w Warszawie zwykle 150 zł wizyta prywatna. Ja też myślałam że nie mam owulacji bo nie miałam żadnych jej objawów, żadnego śluzu, ja to wręcz odwrotnie ciągle czuje taka suchość :/
Ja to zamiast pączków wole faworki ;)
Też się cieszę że w końcu się odważyłam i poszłam do ginekologa, ale wiesz tyle nerwów mnie to kosztuje już wieczorem i w dniu wizyty tak się denerwuje wizytą że żołądek mnie boli strasznie, i pije melise. Mój mąż to mówi że ja mam coś z głową ;)
Ja też jestem za tym żeby się badać, dobrze że namówiłyście koleżankę.
Dzieciaki są śmiechowe ;) Bardzo lubie dzieci i one tez mnie lubią ;) Chciałabym pracować w przedszkolu ale nie mam studiów kierunkowych :/
Może się jeszcze wybiore bo w sprzedaży się nie widzę :/ ewentualnie biuro, ale bardzo ciężko o pracę a jak się znajdzie to śmieszne pensje.
Ja też mam nadzieje że nam się uda i zostaniemy mamami ;) Ty po raz drugi oczywiscie ;) bo juz masz jedną pociechę :):)
 
Tak, właśnie wczoraj rozmawiałam z jedną panią pielęgniarką ze szpitala i załatwi mi wizytę u jednego z krakowskich lepszych lekarzy, nawet podpatrzyłam, że moja znajoma chodzi do niego i ma bardzo dużo pozytywnych komentarzy:) tak że się cieszę, może coś popchnę do przodu:)
Spadam bo mam pracujący weekend.
Czekam na relację Olucha:)
 
o to fajnie :)
To napiszę jak zrobie test za ok 12 dni. Od jutra biorę duphaston, ciekawa jestem czy bedę miała jakieś skutki uboczne, jakieś plamienia itp.
W razie co pisz co u Ciebie, bedę tu zaglądać.
Pozdrawiam :):)
 
Hejka,
Ja czuję się jakoś dziwnie, skończyłam @ tydzień temu a od niedzieli jakby mnie rozpychało w dole brzucha, zrobiłam nawet test, ale tam gdzie powinna być druga kreska pojawiła się jakaś dziwna różowa plama. Zastanawiam się co to za test bo nigdy takiego wyniku nie miałam hehhe. Dziwność widzę i jeszcze większe mam "myślenice"
 
hej,
Dla pewności kup drugi i powtórz test, może kup innej firmy.
Pamiętasz jakie miałaś objawy pierwszej ciąży? :)
Nie nastawiam się, ale czuje kłucie w jajnikach, czułam je w trakcie owulacji i nadal czuje :/ nie wiem czym to jest spowodowane. Biorę ten duphaston i nie mam skutków ubocznych na razie ;)
 
Nie miałam objawów przy pierwszej ciąży, pierwszym znakiem było plamienie implantacyjne, myślałam, że @ się zaczyna ale było dosłownie kilka kropek i nic, i wtedy na drugi dzień, jak @ się nie rozkręciła kupiłam test i wyszedł pozytyw. Nic mnie nie kuło, bolał mnie brzuch jak na @ chyba z tydzień chodziłam z wkładką, bo myślałam, że to już, ale upławy wprowadzały mnie w błąd. Teraz czuję, że to hormony buzują, powtórzyłam test ale była 1 krecha, tak, że ciążę wykluczam. Będę usiłowała dostać się do mojego upatrzonego lekarza, rozmawiałam dziś z moją koleżanką, bo przypadkiem wypatrzyłam, że chodzi do niego i go bardzo poleca:) A tymczasem odpuszczam na razie i trzymam kciuki za Ciebie:)
 
Dzięki. Ja się dopatrzyłam dzisiaj że te jedno opakowanie duphastonu starcza na 10 dni tylko, więc lekarz powinien wypisać mi dwa, bo zalecił mi tak: 10 dni biorę potem 3 dni przerwy i robie test jeżeli pozytywny to zaczynam brać znowu, ale ja nie mam kolejnego opakowania jakby wyszedł pozytywny :/ jade jutro do rodzinnego ma mi wypisać recepte na kolejne opakowanie. Ciekawa jestem jaki będzie wynik testu, jeszcze 5 dni muszę czekać żeby zrobić.
 
A jak się czujesz? Jak będzie pozytywny to przecież ciąża, więc duphaston bierzesz na podtrzymanie:) Wtedy lekarz powinien Cię w miarę szybko przyjąć:) Trzymam kciuki, czyli testujesz w środę?
 
reklama
Do góry