reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

reklama
I jak Naratunek wziełaś ten cyklokapron?
Lekarz nie odpowiada, więc musze sama podjąć decyzję czy pojdę tak jak zawsze na monitoring 10-12 dc czy teraz 3-5 dc po jakąś receptę :/ ale nie wiem czy to nie chodziło o to że jak test będzie pozytywny to żebym przyszła między 3-5 dniem po receptę na kontynuację duphastonu. więc chyba nie pójdę teraz, najwyżej się dowiem na monitoringu że miałam przyjść na początku cyklu :/ zła jestem na siebie że nie zapamiętałam dobrze:(
 
Nie mogę, Trudno pójdę tak jak zwykle czyli 10-12 na monitoring. Wtedy się okażę czy powinna była przyjść tego 3-5 dnia. A nastepnym razem wezmę kartkę i sobie zapiszę kiedy mam przyjść.
Polja co u Ciebie? Cisza jakaś nastała :)
 
A u mnie nic ciekawego, ja już wykupiłam ten Clostilbegyt i czekam teraz na @, ale zostało mi jeszcze ok tygodnie do niej, potem przez 5 dni począwszy od 3 dc mam zażywać te clo a potem mam umówić się na monitoring ale to też będzie okres długi majowy weekend, więc nie wiem jak to będzie, najwyżej umówię się na monitoring po następnej @ bo tabletki mam na dwa cykle. A tak poza tym nic nowego, w pracy znów źle:(
Co do mojej wagi mam dwu cyfrową, ale ja jestem niska, więc chyba taka kuleczka ze mnie, a teraz jestem tak podminowana sytuacją w pracy, że wciągnełam już chyba 100 kal w słodyczach w trakcie godziny, masakra jakaś. Codziennie na polku w grządkach grzebałam więc nie miałam czasu tu zaglądnąć. Dziś jest zmino, myślałam Olucha, że Ty już może coś wyprodukowałaś.... A na monitoringu wychodzą Ci jakieś pęcherzyki?
 
Hej,
Ja mam na monitoringu jeden pęcherzyk, owulacja jest z jednego jajnika bo drugi mam policystyczny. A ile powinno byc tych pęcherzyków?
Ja na monitoring idę w następnym tygodniu, i się okażę czy miałam być tego 3-5 dnia cyklu a moze dobrze przyszłam po okresie na kolejny monitoring to trzeci już będzie. Wezmę kartkę i dlugopis i sobie zapiszę co ten lekarz do mnie mówi ;)
A co w pracy się dzieje jeśli chcialabys opowiedziec?
 
Polija kciuki trzymam. Tez myślałam ze będę miec na dwa cykle i dzis 3dc bylam na usg i niestety pojawil sie torbiel (właśnie po clo) w tym miesiącu nie podchodze do inseminacji niestety.
 
Hej dziewczeta:-)
Milczalam , bo mialam małe zawirowania.. Musialam zmienic lekarza, nowy Gin zapisal na 10dni Duphaston (dzis wzielam ostatnia tabl) maja one wywolac @- jezeli sie pojawi mam sie do niego zglosic w 2-3 dniu cyklu i da mi jakies zastrzyki zebym sobie robila w domu.
OluchaPoducha-ja podobnie jak Ty czasami malo co pamietam wychodzac z gabinetu , wiec i teraz nie wiem o jakie zastrzyki chodzi..:/
Mozze ktoras z pań wie o co chodzi?
 
reklama
malaMii sa różne zastrzyki więc nie wiadomo ;)

U mnie jakoś się kręci... dostałam we wtorek leki na zatrzymanie krwawienia ale jeszcze nie zadziałały. Zrobili mi tez serie badań, hormony ok ale za to mam bardzo mało monocytów bo tylko 0,25 a norma jest 1,5 do 4.... No i enzymy watroby mam podniesione dwukrotnie i jeszcze jakies jedno badaniae mam zanizone bardzo też wątrobowe....
Dziś dostałam list ze szpitala, przenieśli mi Rezonans Magnetyczny z 22kwietnia na 17 kwietnia. Czyli już w czwartek.
|Troche się boje bo nie lubie takich ciasnych pomieszczeń ale z drógiej zstrony dowiem się wkońcu co z moimi plecami a i macica sie na rezonans załapie to może coś sie pokaże?
A i dalej czekam na wizyte u ginekologa i na laparo. Dziś miałam iść do mojego GP ale przezłożyli mi na 30 kwietnia bo biedaczek złamał obojczyk w wypadku na lotnisku :(

Miłego weekendu dziewczynki :)
 
Do góry