reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dziecko

Justyna21

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Grudzień 2020
Postów
66
Hej. Jestem tu nowa. Potrzebuję pomocy, bo nie wiem co jest grane, ale zacznę od początku. Staramy się od 3 miesięcy. Ostatnia miesiączka, która była w październiku od 22 do 30 października. Nie zbyt mocne krwiawienie powiedziałabym, że takie skąpe. Zawsze jak miałam miesiączkę to aż ujmę to słowami wylewało mnie. Od 2 tygodni bardzo boli mnie dół brzucha, bądź jeden jajnik lub drugi, piersi bolące i kręgosłup, mdli od czasu do czasu. Zrobiłam test na betę( załączam zdjęcie) oraz morfologię gdyż mam niedoczynność tarczycy. Okazało się, że z tarczycą jest wszystko w porządku. Może popadam już w jakiś amok, bo bardzo się staramy. Powinnam dostać okresu lecz spóźnia się już 4 dni. Mam plamienie takie brozowawe z krwią z usg wyszło że jest wszystko w porządku wizyta była na początku październiku. Bardzo proszę o pomoc.
Image.jpeg
Image%20(1).jpeg
 
reklama
Hej. Jestem tu nowa. Potrzebuję pomocy, bo nie wiem co jest grane, ale zacznę od początku. Staramy się od 3 miesięcy. Ostatnia miesiączka, która była w październiku od 22 do 30 października. Nie zbyt mocne krwiawienie powiedziałabym, że takie skąpe. Zawsze jak miałam miesiączkę to aż ujmę to słowami wylewało mnie. Od 2 tygodni bardzo boli mnie dół brzucha, bądź jeden jajnik lub drugi, piersi bolące i kręgosłup, mdli od czasu do czasu. Zrobiłam test na betę( załączam zdjęcie) oraz morfologię gdyż mam niedoczynność tarczycy. Okazało się, że z tarczycą jest wszystko w porządku. Może popadam już w jakiś amok, bo bardzo się staramy. Powinnam dostać okresu lecz spóźnia się już 4 dni. Mam plamienie takie brozowawe z krwią z usg wyszło że jest wszystko w porządku wizyta była na początku październiku. Bardzo proszę o pomoc.
Zobacz załącznik 1215582Zobacz załącznik 1215583
A nie za szybko robilas beta ?
 
Jak masz plamienie z krwią no to raczej początek okresu więc się nie spóźnia?

Masz za wysokie tsh do starań, powinno być poniżej 2.5, najlepiej 1-2.
Jak ma plamienie to niekoniecznie odrazu miesiączka. Nie twierdzę, ze napewno, ale sa rozne możliwości. Moze trzeba poczekac czy sie rozkręci czy tez nie 😊
 
No ok ale skoro pisze że plamienie z krwią a jest w terminie okresu to można jednak uznać że to początek miesiączki lub tak skąpy okres 😊
Duzo dziewcząt potrafi miec plamienie w terminie małpy i wychodzi, ze owulacja sie przesunęła, wiec moze nic straconego. Faktycznie jesli sie rozkręci to słabo. No nic warto poczekać kilka dni i zobaczyć czy plamienia czy jednak miesiaczka. Nie chce koleżanki napawać optymizmem i dawac złudnych nadzieji, ale tez nie chce odrazu skreślać poki to plamienia.
 
reklama
Duzo dziewcząt potrafi miec plamienie w terminie małpy i wychodzi, ze owulacja sie przesunęła, wiec moze nic straconego. Faktycznie jesli sie rozkręci to słabo. No nic warto poczekać kilka dni i zobaczyć czy plamienia czy jednak miesiaczka. Nie chce koleżanki napawać optymizmem i dawac złudnych nadzieji, ale tez nie chce odrazu skreślać poki to plamienia.
Same plamienia są jak na razie, plamienie z krwią miałam w sobotę i tyle widziałam. Bez zmian jest plamienie brozowawe trochę lepkie. Poczekam co się będzie dalej działo
 
Do góry