reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
To podobnie jak ja , też mam najlepszy kontakt z najstarszym bratem. Mój syn bardzo by się cieszył gdyby został starszym bratem :).
Bede trzymać kciuki żeby się udało ❤️ miedzy moimi dziewczynami jest 3 lata różnicy, wsumie to by było 2 lata ale druga ciąże straciliśmy w 7 tyg, zaraz potem nastał covid i tak się troszkę przeciągnęło
 
reklama
U mnie raczej @ się rozkręca. Strasznie krótki ten cykl, tylko 20 dni. Dzisiaj niby 21, ale przyjmuje że wczoraj był początek, albo nawet we czwartek.
 
Co do pracy to faktycznie problem.
Bardzo krótki ten cykl miałaś, ostatnio coś czytałam o krwawieniach srodcyklicznych. Może to by było to? Chyba że zdarzają się Tobie tak krótkie cykle.
U mnie raczej @ się rozkręca. Strasznie krótki ten cykl, tylko 20 dni. Dzisiaj niby 21, ale przyjmuje że wczoraj był początek, albo nawet we czwartek.
 
Co do pracy to faktycznie problem.
Bardzo krótki ten cykl miałaś, ostatnio coś czytałam o krwawieniach srodcyklicznych. Może to by było to? Chyba że zdarzają się Tobie tak krótkie cykle.
Jestem 1 cykl po zakonczeniu stosowania antykoncepcji. A brałam 8 lat bez przerw. Także nie zamartwiam się zbytnio, bo lekarz mówił że wszystko się może zdarzyć 😉
 
Do góry