reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Trochę przesadzasz już ostatnio. Najpierw na kwietniówkach teraz tutaj. Z tego co sobie przypominam to nikt nie zwracał uwagi, że mimo iż wychodziły Tobie testy pozytywne to kazał się ulotnić z wątków dla staraczek. Przykro z powodu Twojej straty, ale nie oznacza, że możesz się tak zachowywać do dziewczyn które już znajdą i chcą doradzić innym. Nawet na wątkach o stratach dziewczyny są bardziej wyrozumiałe.
To twoje zdanie. 😉 i masz prawo je wyrazic. Twardo trzymam sie watku dla staraczek, gdzie komus wystapil test pozytywny nie powinien go spamowac az 20 razy. Tylko isc na watek ciazowy. Nie potrzebuje poradz innych ciążowych, tylko starających sie a to roznica. Jest jasny regulamin.
Ja oisze w swoim imieniu a pomyślałas, ile jest takich, ktore nic nie napisza a je to boli? Ale noze boja sie ? Nie, to warto spojrzeć. Pozdrawiam.

P.s. kolezanka ma prawo cieszyc sie, ale na kazdym poscie walac swoj test demotywuje wchodząc tu. Slabe to mega jak dla mnie.
 
reklama
To twoje zdanie. [emoji6] i masz prawo je wyrazic. Twardo trzymam sie watku dla staraczek, gdzie komus wystapil test pozytywny nie powinien go spamowac az 20 razy. Tylko isc na watek ciazowy. Nie potrzebuje poradz innych ciążowych, tylko starających sie a to roznica. Jest jasny regulamin.
Ja oisze w swoim imieniu a pomyślałas, ile jest takich, ktore nic nie napisza a je to boli? Ale noze boja sie ? Nie, to warto spojrzeć. Pozdrawiam.

P.s. kolezanka ma prawo cieszyc sie, ale na kazdym poscie walac swoj test demotywuje wchodząc tu. Slabe to mega jak dla mnie.
Chyba przesadzasz....cofnij się trochę wcześniej jak inne dziewczyny też pokazywały II kreski na teście. Chyba o to tu chodzi....staramy się, jeśli komuś się udaje to się chwali [emoji846] przecież niejednokrotnie dziewczyny piszą "niech ktoś wreszcie pokaże II kreski" chyba każda z nas na to tu czeka. Ciesz się szczęściem innych, a nie z gorycza patrzysz, że innym się udało.
 
Jeśli ktoś zaciazy to bez słowa ma odejść z wątku staraczkowego, żeby przypadkiem nie sprawić przykrości tym którym się nie udaje???? Dla mnie to jest pokrzepiajace, że ktoś się starał i udało mu się [emoji4]
 
Tak poczytałam te ostatnią napięta wymianę zdań i jest mi strasznie przykro ,ze jako założycielka tego tematu śmiałam wogole zajsc w te ciążę.. no wstyd mi okropnie..dziewczyny bardzo Was przepraszam. 🙂

Chyba jedna z nas ma jakis gorszy czas. Ja mimo, iz mi sie udalo nadal tu zaglądam .. oczekuje waszych 2 kresek. Jasne ze nie bede sie wypowiadac jak sie czuje czy cos nie pytana.. ale uwazam ze pokazanie dla przykladu testu to nie jest zbrodnia.. kazda z nas cieszy sie inaczej ze swojego powodzenia.. ja gdy staralam sie o drugie dziecko prawie dwa lata mialam rozne stany raz mnie złościły cudze testy, raz doprowadzały do euforii i dawaly nadzieje.. w momencie gdy mnie draznily odpuszczałam forum na troche, polecam to napietej kolezance.. czasami warto sobie odpocząć.. :*

Czekam na Was Kochane za kazda z osobna trzymam kciuki :*
 
Tak poczytałam te ostatnią napięta wymianę zdań i jest mi strasznie przykro ,ze jako założycielka tego tematu śmiałam wogole zajsc w te ciążę.. no wstyd mi okropnie..dziewczyny bardzo Was przepraszam. [emoji846]

Chyba jedna z nas ma jakis gorszy czas. Ja mimo, iz mi sie udalo nadal tu zaglądam .. oczekuje waszych 2 kresek. Jasne ze nie bede sie wypowiadac jak sie czuje czy cos nie pytana.. ale uwazam ze pokazanie dla przykladu testu to nie jest zbrodnia.. kazda z nas cieszy sie inaczej ze swojego powodzenia.. ja gdy staralam sie o drugie dziecko prawie dwa lata mialam rozne stany raz mnie złościły cudze testy, raz doprowadzały do euforii i dawaly nadzieje.. w momencie gdy mnie draznily odpuszczałam forum na troche, polecam to napietej kolezance.. czasami warto sobie odpocząć.. :*

Czekam na Was Kochane za kazda z osobna trzymam kciuki :*
Też o tym pomyślałam, że gdybym doszła do takiego momentu, że bolą mnie cudze pozytywne testu to po prostu bym nie zaglądała na takie forum. Po co sie torturowac? Na szczęście mi cudze pozytywne testy dają mega kopa [emoji4]
 
Chyba przesadzasz....cofnij się trochę wcześniej jak inne dziewczyny też pokazywały II kreski na teście. Chyba o to tu chodzi....staramy się, jeśli komuś się udaje to się chwali [emoji846] przecież niejednokrotnie dziewczyny piszą "niech ktoś wreszcie pokaże II kreski" chyba każda z nas na to tu czeka. Ciesz się szczęściem innych, a nie z gorycza patrzysz, że innym się udało.
Sorry pokazują test pozytywny RAZ, a nie codziennie. Ale niewazne. Widzialam w innym miejscu jej ciemniejące testy. A tu przykładowy do bety. Nie nie przesadzam, to nie tylko moje zdanie. Ale swojego glosno nie boje sie wyrazac.
 
Też o tym pomyślałam, że gdybym doszła do takiego momentu, że bolą mnie cudze pozytywne testu to po prostu bym nie zaglądała na takie forum. Po co sie torturowac? Na szczęście mi cudze pozytywne testy dają mega kopa [emoji4]
Chore to, ze czytac nie umiecie. 😉 nie boli mnie jej jeden test, a 10 testow codziennie. Ale sorry widocznie nie obserwujecie innych watkow. Wracam na swoj, bo jednak tam jest przyjemniej niz tu, 3maj ta sie. 😉
 
Tak poczytałam te ostatnią napięta wymianę zdań i jest mi strasznie przykro ,ze jako założycielka tego tematu śmiałam wogole zajsc w te ciążę.. no wstyd mi okropnie..dziewczyny bardzo Was przepraszam. 🙂

Chyba jedna z nas ma jakis gorszy czas. Ja mimo, iz mi sie udalo nadal tu zaglądam .. oczekuje waszych 2 kresek. Jasne ze nie bede sie wypowiadac jak sie czuje czy cos nie pytana.. ale uwazam ze pokazanie dla przykladu testu to nie jest zbrodnia.. kazda z nas cieszy sie inaczej ze swojego powodzenia.. ja gdy staralam sie o drugie dziecko prawie dwa lata mialam rozne stany raz mnie złościły cudze testy, raz doprowadzały do euforii i dawaly nadzieje.. w momencie gdy mnie draznily odpuszczałam forum na troche, polecam to napietej kolezance.. czasami warto sobie odpocząć.. :*

Czekam na Was Kochane za kazda z osobna trzymam kciuki :*
Napiętej? Napieta bylas moze ty... 😊 ciekawe czy bys chciala ogladac czyjes testy dzien w dzien jak ciemnieja, to nie jest temat dla staraczek a dla ciążowych. Ale nie chce mi sie tlumaczyc tego komus, kto widzi w innych napiętych. 😉 wracam na swoj watek, bo tu pelno jadu, bo ktos powinnien na staraczkach codziennie dodawać testy, ubranka etc pozdrawiam, gnebijcie sie dalej tym widokiem !
 
Hej dziewczyny 🥰 mam córcie kończy w tym roku 4 lata i podjęliśmy decyzję o drugim dziecku. Niestety mam pozytywny wynik Ana 1 :( czekam na wynik ana2 i 3. Czytalam, że kobiety z dodatnim Ana przyjmują acard, ale boję się brać tego na własną rękę. Jest może jakaś staraczka w takiej samej sytuacji?
 
reklama
Hej Kochane.Narobiłam tych testów jak szalona.5dni opóźnienia.Nie mam żadnych innych objawów.Co jest dziwne.Piersi tylko większe 😁
 

Załączniki

  • IMG_20210425_060148454_HDR.jpg
    IMG_20210425_060148454_HDR.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 83
Do góry