reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
@godzbal i jak? Testowalaś dzis czy jutro? 😄

U mnie dzis 1dc. Czekam do 3-4 i badania. Szkoda ze wizyta tak późno na konsultacje (28.05) , nie wiem czy zdążę w tym cyklu na stymulację 😔
 
reklama
@godzbal i jak? Testowalaś dzis czy jutro? 😄

U mnie dzis 1dc. Czekam do 3-4 i badania. Szkoda ze wizyta tak późno na konsultacje (28.05) , nie wiem czy zdążę w tym cyklu na stymulację 😔
testowałam, ale chwile po nasiusianiu dostałam okres 🤣 także wynik - jeden zmarnowany test :p

Trzymam kciuki żebyś zdążyła :*
 
Jestem po badaniach! Wyniki... chyba nawet ok. W porównaniu do FSH i LH które jest tragiczne 😅
Jeszcze czekam na wynik androstendium i 17-Oh progesteron (ma byc za 3 dni)
Niestety na stymulację w tym cyklu się nie załapie, bo clo z tego co pamietam trzeba brać od 3-5dc. Ja po konsultacji bede miała 13dc 😭


SHBG70,60nmol/L18,2135,5
DHEA-S204,80ug/dL18391
Testosteron0,56ng/mL0,10,75
 
Jestem po badaniach! Wyniki... chyba nawet ok. W porównaniu do FSH i LH które jest tragiczne 😅
Jeszcze czekam na wynik androstendium i 17-Oh progesteron (ma byc za 3 dni)
Niestety na stymulację w tym cyklu się nie załapie, bo clo z tego co pamietam trzeba brać od 3-5dc. Ja po konsultacji bede miała 13dc 😭


SHBG70,60nmol/L18,2135,5
DHEA-S204,80ug/dL18391
Testosteron0,56ng/mL0,10,75

Trzymam kciuki również!

To następnym razem się uda 😄
Trzymam kciuki za udany cykl i owocne starania. 😀👍

Zobaczymy, może się uda :D miałabym bardzo podobny termin jak z pierwszym synem 🤣
 
Część, dziewczyny dawno mnie nie było, starania są nadal. To druga próba w drugim cykli do @ 2dni jak zawsze jest nadzieja ale co ma być to będzie. Wokół mnie ciągle osoby w kolejnych ciążach więc nie ukrywam że entuzjazm trochę spada jeśli się nie udaje
 
reklama
Dziewczyny,udało się!jestem przeszczęśliwa.zrobipam dziś test wyszedł pozytywny. Życzę każdemu zdrowej ciąży i szybkich udanych starań. Ja wiem że to jeszcze wcześnie ale mam nadzieję, że będzie dobrze.

Jeeeej! Gratulacje! Będziesz lutową mamą! Rok temu w lutym też zostałam mamą pierworodnego i cichaczem liczę na luty 22 🤣
 
Do góry