reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Dziewczyny szok! Wyniki okropne, tragiczne wręcz, lekarka mnie wysyła na hospitalizacje do endo zeby potwierdził PCOS mimo ze pewne w 100% ze je mam, progesteron bul mega niski, LH do fsh wynosiło 3,5!
a oto co dziś zobaczyłam.. z początku płakałam, bo nie byłam przygotowana na ten widok.
jutro beta i progesteron.
Ciekawe czy te wyniki nie wychodzą pozytywne z innych powodów 🥺🤷‍♀️
zaznaczam, ze dziś 26 dzień cyklu.
rety jakie kreski!!! Nigdy takich nie miałam :D
 
reklama
Dziewczyny szok! Wyniki okropne, tragiczne wręcz, lekarka mnie wysyła na hospitalizacje do endo zeby potwierdził PCOS mimo ze pewne w 100% ze je mam, progesteron bul mega niski, LH do fsh wynosiło 3,5!
a oto co dziś zobaczyłam.. z początku płakałam, bo nie byłam przygotowana na ten widok.
jutro beta i progesteron.
Ciekawe czy te wyniki nie wychodzą pozytywne z innych powodów 🥺🤷‍♀️
zaznaczam, ze dziś 26 dzień cyklu.
I jak ta beta????
 
Cześć Dziewczyny ;)
Jakiś czas temu chciałam się tu z Wami przywitać, ale chyba post się nie dodał.
W kwietniu odstawiłam tabletki i staramy się o rodzeństwo dla synka. Mam nadzieję, że uda się jak najszybciej, chociaż od początku mam jakieś dziwne przeczucia, że nie będzie tak łatwo jak za pierwszym razem.

Beta 3020 a progesteron 22,5 ☺️🙈
Gratulacje!!!
 
reklama
Cześć Dziewczyny ;)
Jakiś czas temu chciałam się tu z Wami przywitać, ale chyba post się nie dodał.
W kwietniu odstawiłam tabletki i staramy się o rodzeństwo dla synka. Mam nadzieję, że uda się jak najszybciej, chociaż od początku mam jakieś dziwne przeczucia, że nie będzie tak łatwo jak za pierwszym razem.


Gratulacje!!!
u mnie też nie idzie po mojej myśli, ale nie nastawiam się negatywnie. Wyniki mam w porządku, to kiedyś zaskoczy :D

Cześć! Co u was ? Wywalilomnie z poprzedniego konta :/
u mnie bez zmian, niby mam orkes, ale go nie czuję.

A jak u reszty?
 
Do góry