reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Gratulacje i nie martw się [emoji846] Twoje dziecko na pewno ma się dobrze. Przeczytaj ten artykuł może będziesz trochę spokojniejsza. Który tc masz teraz?
Teraz jest 5+1, a ten nieszczęsny cydr piłam między 2+4 do 4. Czytałam ten artykuł ale mimo wszystko się stresuję. Wiem że teraz to i tak już nie ma znaczenia ale to co przeczytałam w necie że od połowy 3 tygodnia zawiązuje się serce i układ nerwowy więc już naczytałam się o FAS o wadach serca itp itd.
 
reklama
Witajcie, dawno się nie odzywałam, bo jakoś ze starań nic nie wyszło. Ale. No właśnie ale. Trafiliśmy akurat z seksem w dni płodne, później chyba z 2 dni pozniej jeszcze jeden stosunek. Po tym drugim prócz brązowych plamień, które mam przed okresem (do max tygodnia wcześniej brązowe plamienia przed okresem) było różowe plamienie jednorazowe zaraz po. Od 3 dni cisza zero plamień, na okres się nie szykuje chyba a mam jutro dostać. Rano jade po test i będę testować. Dla mnie ciut za szybko, ale co będzie to będzie.
 
@Sojka Od połowy 3 tygodnia, ale licząc od ostatniej @ czy może od zapłodnienia? Nie jesteś alkoholiczką, więc nie martw się! Masz już termin wizyty?

@agabaj92 Trzymam kciuki! [emoji110][emoji110]
 
Teraz jest 5+1, a ten nieszczęsny cydr piłam między 2+4 do 4. Czytałam ten artykuł ale mimo wszystko się stresuję. Wiem że teraz to i tak już nie ma znaczenia ale to co przeczytałam w necie że od połowy 3 tygodnia zawiązuje się serce i układ nerwowy więc już naczytałam się o FAS o wadach serca itp itd.
Myślę, że nie ma co się martwić bo stres gorzej wpływa na ciebie i dziecko niż ta odrobina alkoholu. Ja w obu ciążach zanim się zorientowałam to piłam, w pierwszej nawet na urodzinach kolegi, nie wiedziałam jeszcze o ciąży, a zaczęłam wymiotować po 4 kieliszkach i wszyscy się śmieli, że chyba nie mój dzień, także ja jestem zdania, że organizm maluszka obroni ;)
 
@Sojka Od połowy 3 tygodnia, ale licząc od ostatniej @ czy może od zapłodnienia? Nie jesteś alkoholiczką, więc nie martw się! Masz już termin wizyty?

@agabaj92 Trzymam kciuki! [emoji110][emoji110]
Tak licząc od ostatniej miesiączki. Mam termin na 6.07. Zła jestem bo nagle dwa weekendy pod rząd piłam cydr a wcześniej alkoholu 3-4 miesiące nie miałam w ustach
 
Myślę, że nie ma co się martwić bo stres gorzej wpływa na ciebie i dziecko niż ta odrobina alkoholu. Ja w obu ciążach zanim się zorientowałam to piłam, w pierwszej nawet na urodzinach kolegi, nie wiedziałam jeszcze o ciąży, a zaczęłam wymiotować po 4 kieliszkach i wszyscy się śmieli, że chyba nie mój dzień, także ja jestem zdania, że organizm maluszka obroni ;)
Dzięki za dobre słowo, mam nadzieję że u mnie też będzie ok...
 
reklama
Do góry