reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Trzeba wierzyć że będzie dobrze. Ja trzymam kciuki za nas wszystkie. [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
Ja w grudniu 29, mąż 31. Doszliśmy do wniosku, że trochę szkoda czekać, chociaż wiem, że często w tym wieku dziewczyny decydują się na pierwsze maleństwo.
U nas obawiam się, że nie będzie tak lekko bo z synkiem teraz był w sumie taki złoty strzał, ale przed tym mieliśmy dłuższą przerwę w staraniach, a wcześniej prawie rok bezowocnych prób...
 
reklama
Dziewczyny, po stresach z dzisiejszej nocy to jak myślę o drugim dziecku to nie wiem jak to będzie. Jak ja sobie poradzę, o jedno już się tak bardzo martwię. Okazało się że moje dziecko ma uczulenie na użądlenie pszczoły, w nocy dopadła ją reakcja alergiczna. 4h spędziliśmy na SORze. Tyle stresu to dawno nie miałam...
 
Dziewczyny bo zwariuje. Staramy sie o dzidziusia i dwa testy takie wyszly. Fakt robie te testy bardzo wczesnie bo jestem tydzien przed planowa miesiaczka, ale piersi bola i jakos dziwnie sie czulam. W pierwszym tescie byly dwie takie kreseczki w polu T ale po 15 min zniknely a w drugim jest jedna taka kreseczka i tez znika. Powtorze test na pewno w dzien planowej miesiaczki ale powiedzcie czy moze byc jakakolwiek nadzieja ?
 

Załączniki

  • 20210629_113130.jpg
    20210629_113130.jpg
    962,4 KB · Wyświetleń: 55
Dziewczyny bo zwariuje. Staramy sie o dzidziusia i dwa testy takie wyszly. Fakt robie te testy bardzo wczesnie bo jestem tydzien przed planowa miesiaczka, ale piersi bola i jakos dziwnie sie czulam. W pierwszym tescie byly dwie takie kreseczki w polu T ale po 15 min zniknely a w drugim jest jedna taka kreseczka i tez znika. Powtorze test na pewno w dzien planowej miesiaczki ale powiedzcie czy moze byc jakakolwiek nadzieja ?
Szczerze to ja tu nic nie widzę, może były widoczne jakieś kreski fabryczne "na mokro" 🤔 Daj sobie kilka dni i zrób kolejny bo tydzień przed @ to raczej małe szanse żeby test coś pokazał.
 
reklama
Mozliwe. Chec zajscia w ciaze jest tak silna, ze wariuje :( Z moim synem to byla wpadka, teraz dopiero zaczely sie starania i boje sie, ze to nie bedzie takie latwe :(
 
Do góry