reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.

Mixme92

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Maj 2020
Postów
1 973
Mi też się chyba udało. 😍
O gratulacje :)

Ja dziś byłam u gina, niby dał zielone światło dla starań, ale mówił też, że najlepiej by było jednak poczekać do miesiączki.
Na usg ślad płynu w zatoce Douglasa, ale już wcześniej na fotelu zapytał mnie czy nie boli mnie brzuch jak na ovu, ogólnie wyglądałoby na to, że jest świeżo po. Endometrium 11mm i jeszcze niby nie jest idealne i "czyste" po porodzie, ale ogólnie zdaniem lekarza wszystko wygląda poprawnie na tyle, że można się starać :) Ewentualnie zaproponował mi żeby wziąć antykoncepcję na 2 miesiące i tak wywołać krwawienie żeby to endometrium było ładniejsze, ale mnie to jakoś póki co nie przekonuje...
 
reklama
Do góry