reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
U mnie w poprzednim cyklu niestety się nie udało. Teraz nowy cykl dokladnie 9 dzien z 26 bylam na wizycie u giną powiedział że pecherzyk się rozwija jest 1.05cm jak myślicie jest szansa na urośnięcie do prawidłowych rozmiarów jakie powinien mieć?
 
Ja też w pierwszej ciąży miałam mega bolesne piersi i wyraźne żyły, skurcze dość intensywne. Zrobiłam się spiochem, chociaż zawsze byłam bardzo aktywna i siedziałam do późna. Od razu śmierdział mi alkohol, miałam dużo śluzu.

W drugiej nie przyglądałam się objawom, ale pamiętam, że miałam problemy z zawrotami głowy, bo mi się kilka takich sytuacji przypomina i uderzenia gorąca, a od 8 dpo rosnący coraz bardziej cukier.

O! Faktycznie! Dwa dni przed testem mówiłam mojemu, że się piwo popsuło i otworzyłam trzy butelki. Każde mi nie smakowało, a jaką chęć miałam wtedy na nie, bo to czerwiec, gorąco 🤣🙈 śpiochem byłam za to w 6-7 tygodniu. Potrafiłam zasnąć nie wiem kiedy.

Ja miałam pełne bolesne piersi żyły ciemne niebieskie. Teraz też tak jest, ale boję się nakręcać. W sumie już od grudnia się staramy. @ ma być 27.01

Jezusie! Ja bym nie wytrzymała 🤣
 
O! Faktycznie! Dwa dni przed testem mówiłam mojemu, że się piwo popsuło i otworzyłam trzy butelki. Każde mi nie smakowało, a jaką chęć miałam wtedy na nie, bo to czerwiec, gorąco 🤣🙈 śpiochem byłam za to w 6-7 tygodniu. Potrafiłam zasnąć nie wiem kiedy.



Jezusie! Ja bym nie wytrzymała 🤣
Nie chce się nakręcać, bo znowu będzie lipa jak w zeszłym miesiącu i zawód 🙄😔póki co mam objawy jak przed okresem tyle Wściekła chodzę. Tyle, że te żyły niebieskie są na piersiach i bolą.
 
Hej hej witajcie!
Mogę tu z Wami "posiedzieć" 🙂?
Mam 35 lat i dwójkę wesołych dzieciaków - rocznikowo 9 i 6 lat. Sama jestem jedynaczką, ale zawsze chciałam mieć więcej dzieci 😏. Od sierpnia staramy się o 3 malucha. Biorąc pod uwagę, że pierwsza dwójka zrobiona raz dwa, to teraz już trochę długo to trwa 🤔... 27 powinnam mieć miesiączkę, więc może jutro rano spróbuję zrobić test 🤫
 
Hej hej witajcie!
Mogę tu z Wami "posiedzieć" 🙂?
Mam 35 lat i dwójkę wesołych dzieciaków - rocznikowo 9 i 6 lat. Sama jestem jedynaczką, ale zawsze chciałam mieć więcej dzieci 😏. Od sierpnia staramy się o 3 malucha. Biorąc pod uwagę, że pierwsza dwójka zrobiona raz dwa, to teraz już trochę długo to trwa 🤔... 27 powinnam mieć miesiączkę, więc może jutro rano spróbuję zrobić test 🤫
Hej Kochana! My od grudnia się staramy i 27tez powinna być @🙄
 
Hej hej witajcie!
Mogę tu z Wami "posiedzieć" 🙂?
Mam 35 lat i dwójkę wesołych dzieciaków - rocznikowo 9 i 6 lat. Sama jestem jedynaczką, ale zawsze chciałam mieć więcej dzieci 😏. Od sierpnia staramy się o 3 malucha. Biorąc pod uwagę, że pierwsza dwójka zrobiona raz dwa, to teraz już trochę długo to trwa 🤔... 27 powinnam mieć miesiączkę, więc może jutro rano spróbuję zrobić test 🤫

Witamy w naszych skromnych progach!

Czekamy w takim razie na dwie grube krechy Twoje i @Elka31 😍
 
reklama
Do góry