reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Nooooo to muszę się pochwalić 😊!!!! Dwie kreski z dzisiejszego poranka!
Nigdy nie widzialam takich super krech na swoim tescie gratki!!!! 💪💪😍😍 Nie moglo byc inaczej.
A ja dzisiaj podminowana. Testuje teraz apke ovufriend. Pokazywała mi do wczoraj owulację na środę więc czekałam na tę środę jak na zbawienie. Na luzie z seksem. A dzisiaj rano patrzę a ta Cholera mi pokazuje że dzisiaj dzień niepłodny i owulacja była w niedzielę. Myślałam że się rozpłaczę. Wiem że to tylko przewidywania ale na psychikę podziałało. Dlatego odpuszczam sobie głupie apki i lecę na spontana 🙄
Wiesz. Niby piszesz ze sex na luzie a mimo to zamiast poprostu sie pokochac z mezem to czakasz:( muszisz uspokoić glowe bo mowisz sobie jedno, a robisz drugie i sobie krzywdę przy okazji.. wiem , że latwo sie mówi, ale wiem tez ,ze wlasnie przez takie głupoty staraliśmy sie o drugiego syna prawie dwa lata.. dluho za dlugo..nie chce zebys mnie odebrala źle.. ale czasem trzeba zeby ktoś krzyknął by sie obudzić. Jedyna apka, ktora koze ci sie przydac to taka ktora orientacyjnie poda ci kiedy możesz miec dni płodne.. ja wg apki powinnam miec owu wczoraj, a na 100% mialam 22 stycznia. Bo wtedy mialam sluz odpowiedni wczoraj to już dawno po ptakach bylo, bo sluz gęsty.. obserwuj siebie.. jak kie wiesz kiedy masz owu a koniecznie chcesz wiedziec zrob sobie testy owu.. ale musisz uspokoic głowę 😍😁🥰 idz i kochaj sie z mężem!
Jeśli z miesiączki, to 4 październik, ale obstawiam, że owulacja miałam ciut wcześniej, więc przełom września i października przyjmuję 😏
Maatko jak mi sie marzy październik 😍😍😍 jak mi sie teraz udało to yermin wypadnie mi na 15 tego:)
 
Maatko jak mi sie marzy październik 😍😍😍 jak mi sie teraz udało to yermin wypadnie mi na 15 tego:)
Mi się marzył maj 🌻🌱🌺... Dlatego zaczęliśmy od sierpnia, przy dwóch ciążach zaskoczyłam w pierwszym cyklu, a tu taka niespodzianka 😏. Mam Dzieciaki z lipca i z listopada, więc lato i jesień, 3 miało być wiosenne majowe 😉. Może urodzę we wrześniu, to będą co dwa miesiące 🤪
 
@Jotka_Szczotka powiem Ci ze u mnie to jest tam. Z jednej strony mówię sobie że nie będę patrzeć na apki, leżeć z nogami do góry 🙈 a z drugiej strony zerkam na nią bo pewnie mądrzejsza ode mnie 😂 testuje tę apke pierwszy cykl i zafiksowałam. U nas seks zawsze był na spontanie i codziennie, ale jak mi pokazała że ma być a dzień później że była to się wkurzyłam 🙈😂 chciałam tym razem zrobić jak większość dziewczyn. Testy owu, dokładne pomiary temperatury itp ale chyba to nie dla mnie 🤷‍♀️
Ciążę którą poroniłam miałam bez planowania i się udało nawet z wkładką 😉 A planowanie z temperaturą, obserwacją śluzu i czekaniem na owulację nie jest dla mnie. Dlatego napisałam że będzie na luzie.
Niestety czasem piszę tak że ciężko zrozumieć o co mi chodzi 🤷‍♀️😂
A no widzisz :D bo ja tez nie potrafie z tymi temeraturami testy owu zroilam raz i utwierdzily mnie w tym,ze potrafie rozpoznac kiedy mam owu.. ja obserwuje sojie śluz i wsluchuje sie w ciało:) to tez troche nie dobrze.
Najlepiej jest nie planowac co ma byc to bedzie.. 🤣😂 ale wez czlowieku badz mądry buahaha

Mi się marzył maj 🌻🌱🌺... Dlatego zaczęliśmy od sierpnia, przy dwóch ciążach zaskoczyłam w pierwszym cyklu, a tu taka niespodzianka 😏. Mam Dzieciaki z lipca i z listopada, więc lato i jesień, 3 miało być wiosenne majowe 😉. Może urodzę we wrześniu, to będą co dwa miesiące 🤪
No maj fajny. :) Ja mam chlopakow luty i marzec. Ale tak mi sie ten pazdzoernik marzy bo tak druga polowa oku.. wogore lubie pazdziernik 🤣😂 wogole uwielbiam jesień a pazdziernik zazwyczaj jest taki piękny
 
Mi się marzył maj 🌻🌱🌺... Dlatego zaczęliśmy od sierpnia, przy dwóch ciążach zaskoczyłam w pierwszym cyklu, a tu taka niespodzianka 😏. Mam Dzieciaki z lipca i z listopada, więc lato i jesień, 3 miało być wiosenne majowe 😉. Może urodzę we wrześniu, to będą co dwa miesiące 🤪
Mi się z pierwszym marzył lipiec i był lipiec, drugie chciałam wiosenne miał być koniec maja, jest kwietniowy, 3 też miało być lipcowe ale jest czerwcowe🙂
 
reklama
Kurde jakie wy jestescie cierpliwe.. ja jiz bym dawno testy robiła 🤣😂

Kurde może sie czegos sie od was nauczę
Kochana ja już raz robiłam , ale to na prośbę mojego męża bo bolą mnie piersi a on mówi zrób zrób ! Chyba chciał poczuć tą adrenalinę ... nie jest to fajne uczucie widzieć jedna kreskę. Teraz pojechał do pracy a ja mam spokojną głowę aby czekać :)
Kurde jakie wy jestescie cierpliwe.. ja jiz bym dawno testy robiła 🤣😂

Kurde może sie czegos sie od was nauczę
 
Do góry