reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Kochana ja już raz robiłam , ale to na prośbę mojego męża bo bolą mnie piersi a on mówi zrób zrób ! Chyba chciał poczuć tą adrenalinę ... nie jest to fajne uczucie widzieć jedna kreskę. Teraz pojechał do pracy a ja mam spokojną głowę aby czekać :)
No moj maz zawsze mowi w druha strone , nie rob poczakaj.. wiec rojie w tajemjicy specjalnie wstaje przed nim wcześniej .. chory łeb 😂😂😂🤣🤣😂 mnie jedna kreska nie odstrasza.. fopiero jak przyjdzie niechciana @ jest niefajnie
 
Nooooo to muszę się pochwalić 😊!!!! Dwie kreski z dzisiejszego poranka!
Ale super, gratulacje. Niech zdrowo rosnie 🙂
Ja w tym miesiacu nie wiem jak jest z moim owu. Zawsze bardzo boli mnie jajnik, w tym miesiacu juz niby powinno byc bo sluz taki typowy 😏 a jajnik nie boli wiec czyzby jeszcze nie teraz ? Moze dopiero bedzie lada dzien. Nie wiem, zobaczymy. Od nastepnego miesiaca bede sie testami wspomagac 😃
 
No moj maz zawsze mowi w druha strone , nie rob poczakaj.. wiec rojie w tajemjicy specjalnie wstaje przed nim wcześniej .. chory łeb 😂😂😂🤣🤣😂 mnie jedna kreska nie odstrasza.. fopiero jak przyjdzie niechciana @ jest niefajnie
Ah widzisz .. a mój mąż bardzo chce drugie i ma ciśnienie chyba bardziej niż ja ... ale ja w głębi siebie tez chce , wsłuchuję się w swój organizm bardzo teraz ... a on dziś kupił córce komplet śniegowy na przyszły rok ( spodnie i kurtkę ) wysłała mi zdjęcie ... a za 10 minut dostaje zdjęcie kompletu na 86 w dość uniwersalnym kolorze aby już był 🤭
 
No to niezle ho ponosi :) mój w takich rzeczach jest powsciagliwy.. nie okazuje emocji specalnie, ale wiem ,ze mocno przezywal wszystkie 3 nieudane kropki. I to, że sie jednak nie udaloni to ze ja cierpię.. może dlatego tez ciagle mowi, poczekaj, nie ob. Za wczesnie.. po co Ci to..
 
Moj maz tez chyba bardziej chce niz ja, on mi o tym co chwila mowi, co miesiac o testach truje zeby zrobic 🤪. Ja podchodze luzniej, tez mi zalezy ale on wlasnie co miesiac przezywa. Ostatni cykl mial ogromna nadzieje, ja troche tez bo okres sie spoznial ale jak test wyszedl negatywny to siedzial pol wieczoru i sie nie odzywal 🤣
 
Moj maz tez chyba bardziej chce niz ja, on mi o tym co chwila mowi, co miesiac o testach truje zeby zrobic 🤪. Ja podchodze luzniej, tez mi zalezy ale on wlasnie co miesiac przezywa. Ostatni cykl mial ogromna nadzieje, ja troche tez bo okres sie spoznial ale jak test wyszedl negatywny to siedzial pol wieczoru i sie nie odzywal 🤣
Ja mam teraz spokój bo go nie ma , ale jak wróci to podejrzewam że będzie ogień 🤭
 
Hejka. Jak można to i Ja się dołączę do grupy[emoji38]
W grudniu skończyłam 33lata, mam synka który w lutym skończy 3latka. Staraliśmy się o niego 8lat. Mam za sobą jedną straconą ciążę to była pierwsza ciąża. Tak długo wyczekiwana. No ale zaraz w pierwszym cyklu byłam znów w ciąży i dzięki temu mam wspaniałego synka[emoji3059][emoji3059][emoji3059]któremu teraz chcemy dać rodzeństwo. Oboje z mężem jesteśmy jedynakami i nie za dobrze Nam z tym więc marzy Nam się większa rodzinka[emoji16][emoji1]
Niestety ze względu na bardzo słabe plemniki męża jestem na stymulacji jajników, monitoring, tabletki zastrzyki itd. Ale liczę, że skoro za pierwszym razem to wszystko zadziałało to i tym razem się uda[emoji4]
Pozdrawiam Wszystkie staraczki i mam nadzieję, że wszystkie jeszcze w tym roku będziemy się cieszyć z dwóch kreseczek albo i nawet maleństw[emoji1]
 
reklama
Do góry