reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Jeśli mogę to dołączę. Mam 32 lata (rocznikowo 33), dwoje dzieci synka i córeczkę, którzy w tym roku skończą 7 i 4 lata.

Przez ostatnie lata walczyłam o powrót płodności i względnie stabilnego zdrowia, bo marzyłam o trzecim muszkieterze, no i za ponad tydzień zaczynam starania, bo w miarę się udało.

Życzę wszystkim powodzenia i kciuki za starania. 👍😀
 
mam dziecko z października i uważam zw to świetna pora roku ! Urodził się w 2019 roku czyli pogoda była przepiękna jesienią , dużo spacerów itd :) ale wydaje mi się po prostu ze przy różnicy która planujemy (2,5 roku ) będzie mi łatwiej gdy drugie pojawi się na wiosnę - wiecie , mniej ubierania , duuuzo czasu na podwórku , starsze w piaskownicy , młodsze w wozku i można choć na chwile usiąść 😂😂😂 czy dobrze kombinuje ?
mam niedoczynnosc , hashimoto i hiperprolaktynemie ,
 
mam dziecko z października i uważam zw to świetna pora roku ! Urodził się w 2019 roku czyli pogoda była przepiękna jesienią , dużo spacerów itd :) ale wydaje mi się po prostu ze przy różnicy która planujemy (2,5 roku ) będzie mi łatwiej gdy drugie pojawi się na wiosnę - wiecie , mniej ubierania , duuuzo czasu na podwórku , starsze w piaskownicy , młodsze w wozku i można choć na chwile usiąść 😂😂😂 czy dobrze kombinuje ?
mam niedoczynnosc , hashimoto i hiperprolaktynemie ,
Plan idealny :D
 
To może ja też dołączę🙂 mam 3 dzieci najstarsza córka w lipcu 11, synek w kwietniu 6 i najmłodsza córka w czerwcu 3. Ale narazie leczę anemię więc jeszcze czekam do kwietnia lub maja🙂
 
To może ja też dołączę🙂 mam 3 dzieci najstarsza córka w lipcu 11, synek w kwietniu 6 i najmłodsza córka w czerwcu 3. Ale narazie leczę anemię więc jeszcze czekam do kwietnia lub maja🙂

Znów się spotykamy. Pamiętam Cię z innego wątku. Ja też leczę anemię, ale w miarę dobrze mi idzie, więc zaczynam niedługo. 😁
 
reklama
Super, że jest nas coraz więcej i że nie tylko ja marzę o większej ilości dzieci 😉 bo już myślalam, że zwariowałam, dzieci już w miarę samodzielne a ja znowu chce się pchać w pieluchy 😂 tym bardziej cieszę się że trafiłam na to forum. Jeśli chodzi o małą różnicę wieku, między moimi dziećmi jest 20 miesięcy różnicy, nie powiem, na początku było ciężko ale to tak myślę że do 3 miesiąca dopóki nie przyzwyczailiśmy się do nowej sytuacji, a później to już z górki 😀
 
Do góry