reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Normalnie miałam mieć na 23.02. Ale jeśli miałaby przyjść trzy dni wcześniej jak owu to 20.02.
Gratuluję!
Byłam w zeszłym tygodniu u lekarza, bo miałam mocne bóle brzucha. Oczywiście nic nie było widać.
Jestem po3 betach, narazie to wygląda ok
26 D.c beta 48
28 D.c. beta 167
32 D.c. beta 1152
Wychodzi na to, że dzisiaj jest 4t 6d. (34 dzień cyklu). W dzień spodziewanej miesiączki , czyli 29 D.c. bolał brzuch jak na miesiączke. Od 30 d.c. tylko ciagniecie, kłucie. Wahania nastroju ogromne.
W przyszłym tygodniu lekarz. Trzymajcie kciuki, a ja trzymam za Was.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie też parę dni przed okresem, chyba z dwa dni brzuch bolał jakby @ miala zaraz się zjawic także jeszcze nic straconego 😉
@Paulahopsa przypomnisz mi na kiedy termin Ci wychodzi? Mi na 21.10 jeśli liczyć cykle 28 dniowe.
 
Mnie też parę dni przed okresem, chyba z dwa dni brzuch bolał jakby @ miala zaraz się zjawic także jeszcze nic straconego 😉
@Paulahopsa przypomnisz mi na kiedy termin Ci wychodzi? Mi na 21.10 jeśli liczyć cykle 28 dniowe.
Mnie też, kilka dni przed okresem bolał a w dniu spodziewanej bolał mocno i miałam "skurcze".
Internetowy kalendarz mówi, że ja 18.10 Ale nie przywiązuje sie do tego narazie. Najpierw niech w końcu lekarz lekarz potwierdzi ciążę :)
 
@Paulahopsa Wiadomo, że na razie to orientacyjny termin. Jesteśmy na bardzo podobnym etapie 😀 jesteś już umówiona do lekarza? Ja jeszcze nie, ale chciałabym tak ok 7 tygodnia iść, żeby już coś było widać.
 
@hania4899 trzymam kciuki 😉
Jak tam pozostałe dziewczyny, ktoś jeszcze testuje w najbliższym czasie?
Ja na razie czuje się dobrze, i oby jak najdłużej tak już zostało 😀 na razie nikomu jeszcze nie powiedziałam, nawet mężowi, dzisiaj ma urodziny to jak wróci z pracy to mu powiem 😀

U mnie miał się okres rozkręcić i cisza. Testy z bielą vizira.
Ale mój mądry telefon mówi, że 16-18 ma mnie odwiedzić czerwień 😁🤦🏻‍♀️
 
Hej kochane :) ja po kontroli po poronieniu , wszystko się ładnie oczyściło. Trafiłam na świetna panią ginekolog , taką ciepłą i do rany przyłóż ... wszystko wytłumaczyła , pocieszyła , nakazała i zakazała ! Jeden cykl mamy nie zachodzić w ciąże ! Jak mi z tym źle ! Kazała się zabezpieczać ... Powiedziała ze ten jeden cykl po spirali powinnam odczekać ... ajjji
 
reklama
To super, że natrafiłaś na taką ginke[emoji6]
Pewnie od razu będziesz się bezpieczniej czuła. Trzymamy w takim razie kciuki za kolejny cykl[emoji16]No i oby obecny szybko minął [emoji6]
Hej kochane :) ja po kontroli po poronieniu , wszystko się ładnie oczyściło. Trafiłam na świetna panią ginekolog , taką ciepłą i do rany przyłóż ... wszystko wytłumaczyła , pocieszyła , nakazała i zakazała ! Jeden cykl mamy nie zachodzić w ciąże ! Jak mi z tym źle ! Kazała się zabezpieczać ... Powiedziała ze ten jeden cykl po spirali powinnam odczekać ... ajjji
 
Do góry