reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Z tym co tyś tu napwypisywala to ja wogole nie myslalabym o kolejnej ciąży. Dzieci powinny mieć matke, a tyle schorzeń w jednym czlowiekiu to albo niepełnosprawne/martwe dziecko, albo matka. 😱😱😱

Mateńku! Ulzylo mi ! Jednak osobiscie oczom swoim nie wierzę, bo mnie oszukują :D

Dałam dwa razy radę. Dzieci są zdrowe. Dam i trzeci. Silna baba ze mnie. 😀 Jeszcze wystartuje w triathlonie. 😁💪
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Fejkaaa robilas jeszcze bete?????? Odezwij sie
Zrobiłam trzeci raz 🤦‍♀️ jednego dnia myślalam, ze juz po wszystkim, pojawila sie mala plamka krwi (na szczescie to jednorazowa akcja) zrobilam więc trzecią bete po 48 godz i wyszla 207 wiec przyrost o 113% uff chociaz jakos mi to wolno rosnie🙉 wiecej nie powtarzam tych zakichanych bet.
 
U mnie niestety cykl jakis rozregulowany. Mialam owu (bol jajnikowi test pozytywny) i tuz po zaczelam plamic a potem krwawic. Dzis 7 dzien tego dziwactwa i dopiero powoli sie uspokaja 🤷‍♀️ Za ok tydzien bedzie okres wiec ten miesiac caly praktycznie przechlapany 🤦‍♀️ Nie wiem co to i skad to ale nie mialam czegos takiego jeszcze. Nawet nie wiem czy okres przyjdzie o czasie czy nie. Gina mam za 3 tyg to sie zapytam. Niestety cykl spisany na straty, pozostaje czekac na nastepny ☺️
 
reklama
U mnie niestety cykl jakis rozregulowany. Mialam owu (bol jajnikowi test pozytywny) i tuz po zaczelam plamic a potem krwawic. Dzis 7 dzien tego dziwactwa i dopiero powoli sie uspokaja 🤷‍♀️ Za ok tydzien bedzie okres wiec ten miesiac caly praktycznie przechlapany 🤦‍♀️ Nie wiem co to i skad to ale nie mialam czegos takiego jeszcze. Nawet nie wiem czy okres przyjdzie o czasie czy nie. Gina mam za 3 tyg to sie zapytam. Niestety cykl spisany na straty, pozostaje czekac na nastepny ☺️
Moze miałaś cykl bezowulacyjny calkiem i dlatego masz taki jakis okres.. ja raz w zyciu tak mialam.. ze mialam normalnie okres.. cykle po 28 dni a nastepny przyszedl po 21 dniach i potem juz normalnie byly.. i wlasnie gin wytłumaczyła mi ze tak sie dzieje gdy występuje cykl bezowulacyjny czyli taki gdzie organizm wogole pomija ten moment owulacji calkowicie i ze w zyciu zdrowej kobiety dochodzi to takich sytuacji tylko kilka razy.. nie wiem ile w tym prawdy.. alw od tamtej pory juz mnie to nie spotkalo..
 
Do góry