reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Ja się dawno nie odzywałam [emoji2356]
U Mnie @ od niedzieli. Więc dzisiaj 4dc od wczoraj biorę 2xclo(zalecenie gina)
I o dziwo jak narazie dobrze się czuje, a normalnie to wszystkie skutki uboczne clo [emoji1787]@ zbliża się ku końcowi podejrzewam, że jutro już powinien być koniec. W poniedziałek albo wtorek będę szła na monitoring. Już nie mogę się doczekać starań w tym cyklu[emoji5][emoji5][emoji5]o dziwo jestem bardzo pozytywnie nastawiona, a tak się bałam tego cyklu bo wypada bardzo bardzo podobnie jak Mój cykl z przed 4lat w którym niestety była strata, aż miałam ochotę odpuścić ten cykl. Ale Mój mąż jakoś podniósł Mnie na duchu, że Może ten cykl właśnie "odda" Nam naszego Motylka[emoji5][emoji4][emoji16] także proszę trzymać mocno kciuki za Mnie!!! Bo ten cykl musi być udany i koniec kropka[emoji16][emoji16][emoji16]

👍👍👍
 
Czesc. My od tego cyklu rowniez staramy sie o drugie dziecko. Trzymam kciuki za wszystkich I gratulacje tym, ktorym sie powiodlo
 
Witam Kobieto!
Jesteś już mamą? Zamarzyłaś o rodzeństwie dla swojej pociechy lub pociech? Jesteś w dobrym miejscu. 😁

Wraz z koleżanką wpadłyśmy na pomysł ,aby stworzyć miejsce na babyboom, w którym będą matki takie jak my, które starają sie już o kolejne dziecko.

Miejsce, w którym będzie łatwiej wspominać o posiadanych juz dzieciach,bez strachu, że sprawi sie komuś ogromna przykrość. Gdzie będzie można omówić tematy dotyczące naszych obaw dotyczących pojawienia sie nowego członka rodziny, zazdrości, radości czy innych tematów pojawiających się, gdy w domu już jest mały człowiek.

Liczę,ze znajdzie sie jeszcze kilka mam, które w tym roku chcą zajść w ciążę. Zatem zapraszam :) poznajmy się :) napisz kilka słów o sobie, bedzie nam miło :)
 
Witam my też zaczęliśmy się starać dopiero od tygodnia ale nie wytrzymałam zrobiłam dzisiaj test i w sumie nasze dziecko ma 8 lat więc wyszłam z wprawy że tak powiem wiem że test zrobiony za wcześnie ale rozpatruje się tam krzaki czy tylko moje złudzenie?
 

Załączniki

  • 16151474206258435788056719533600.jpg
    16151474206258435788056719533600.jpg
    441,8 KB · Wyświetleń: 69
Trzymam kciukasy. :) Ja czekam na @ szona.. 🤣😂 powinien byc 9tego ale z racji przesunieej dzien owulacji to oczekuje jej nawet na 10 tego
Dziekuje:) moja @ powinna sie pojawic kolo 24 marca :) teraz ponoc mam okres plodny. Poki co probujemy bez testow owulacyjnych itp. Moze sie uda :) trzymam kciuki zeby sie nie pojawila ;)
 
reklama
Do góry