reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
O tak wyszczałam.
IMG_20210309_053926062~2.jpg

Jeszcze nie moge w to uwierzyc co widzę, trzese sie jak galaretka normalnie...
 
Wow super[emoji5][emoji5][emoji5]
A jednak te "wydmuszki" dały radę!!! Teraz niech się wszystko dobrze dzieje!!!
No kurde daly rade! A ze dwa dni temu juz dostal opierdziel ze to napewno nie we mnie lezy problem tylko w jego leniwych zolniezykach 😂🤣 oj trudno bede musiala go przeprosic .. juz sie pokalam.. zerkam na niego co raz.. i sprawdzam czy nie znika.. i troche sie ciesze ale jestem i przerażona 😂🤣😂🤣
 
Wow! Gratulacje! Pięknie widać udało się! Ile się teraz starałas?
Drugi cykl, ale tak na pelnych obrotach to ten jest pierwszy ze wspomaganiem clo.
Trza powyorzyc za pare.dni (ale to pewno wiesz) ;) ja juz gratulacje I trzymam mocno kciuki:) zdrowi rosnijcie :) ale super wiadomosc od rana :)
No jasne ze wiem :) mam jeszcze jeden to w srode se siknę, a jak dobrze pojdzie to w sobotę polece sobie na bete z rana. Ale szczerze Ci mowie ,ze to najciemniejsza krecha jaka w zyciu widzialam u siebie!
 
reklama
Aaa gratulacje, tak cos czulam z tych Twoich wpisow ze moze byc cos na rzeczy 😃
Ja tez jak zaszlam w ciaze to sie mega cieszylam ale tak zaczelam plakac, ze strachu, ze jak to sie juz udalo 🤣 Teraz pewno by bylo tak samo 🙈
Masz jakies objawy, czulas ze to TO ? 😃
 
Do góry