reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Hej, jestem Ola, mam 30 lat, staramy się o drugie dziecko, w sumie o trzecie, bo pierwszego mamy Aniołka ❤ obydwie ciążę w pierwszym cyklu starań, teraz zaczynamy od lutego, córeczka kończy teraz rok, myślimy ze to odpowiedni czas. Najmłodsi nie jesteśmy. Ja mam problem z cukrem, obydwie ciążę na insulinie.
Wszystkim powodzenia 🐞🍀

Witaj. I gorąco wspieram, ja też męczennica na insulinie tylko już w ciągłości. 😀
 
reklama
Cześć laleczki moje drogie :) wszystko będzie dobrze. Jak wyniki sa dobre, to trz ba nad glowa pracowac i wszystko sie uda :*
Która coś testuje w tym tygodniu???
Ja niby dziś 32dc ale u mnie przychodzi i wychodzi kiedy chcę:)
ja stwierdziłam będę testować jak z dwa tygodnie się spóźni:) ciekawe czy wytrzymam
 
Ja niby dziś 32dc ale u mnie przychodzi i wychodzi kiedy chcę:)
ja stwierdziłam będę testować jak z dwa tygodnie się spóźni:) ciekawe czy wytrzymam
Jak wytrzymasz bedziesz moim guru! 🤣😂 Ja kompletnie nie mam takiego samozaparcia. Tak jak sobie myślę, jak sie uda to nie chce do konca znać płci. 🤣😂 Po czym myślę.. ta... Akurat bo wytrzymam 9miesiecy w niewiedzy 🤣😂
 
Cześć, zaczynam ja :) Justyna. W tym roku zmiana kodu na 3 z przodu. Jestem mamą dwoch super chłopaków. Rafka i Błażka miedzy chłopakami jest 5lat różnicy. Marzy nam się jeszcze jedno dziecko i właśnie 10 stycznia zaczął się pierwszy cykl starań.

Z historii Starszy machnięty na szybko, złotym strzałem, ale WYMARZONY. Młodszy, no trochę kazal na siebie czekać blisko dwa lata starań i jest WYCZEKANY. Teraz liczymy na szybszy obrót sprawy, że bedzie WYPROSZONY od losu :p
Kogo ja tu widzę :-) nma się wlasnie udalo, wcelowalismy się na końcówkę wrzesnia. Oby nie bylo powtórki sprzed 3 lat.
 
Ty jesteś zaprogramowana na chłopców:)
Jaaaa! To moj stary strzela żołnierzami zamiast ksiezniczkami! 🤣😂
Kogo ja tu widzę :-) nma się wlasnie udalo, wcelowalismy się na końcówkę wrzesnia. Oby nie bylo powtórki sprzed 3 lat.
Siemaneczko! Gratki kochana! No to daj czasem znac jak tam sie sprawy maja.. a powtórki nie ma opcji byc!!! Absolutnie! Nam si udalo w kwietniu 2019 mam drugiego synka, zaraz rocznego i lecimy za ciosem z trzecim, jo szkoda czasu :)

A mi przydała by się córeczka. Moje marzenie mając dwóch synów. Kiedy poroniłam w październiku chwilę wcześniej dowiedziałam się że to córeczka. A przy tym samym badaniu że szyjka się skróciła do1,9cm. Nie pamiętam jak zeszłam z fotela i co ustalił mój mąż odnośnie zabiegu zakładania pesser i szwu. 😔 Teraz po cichu liczę że może znów dziewczynka ale przeczucia mówią że jednak byłby znowu chłopak 😂
No mnie tez by sie cora przydała, ale z gory zakładam chłopaka. 🤣😂 Najwyżej sie milo zaskoczę. A Tobie życzę zeby córeczka wróciła i juz została na zawsze :*
 
A mi przydała by się córeczka. Moje marzenie mając dwóch synów. Kiedy poroniłam w październiku chwilę wcześniej dowiedziałam się że to córeczka. A przy tym samym badaniu że szyjka się skróciła do1,9cm. Nie pamiętam jak zeszłam z fotela i co ustalił mój mąż odnośnie zabiegu zakładania pesser i szwu. 😔 Teraz po cichu liczę że może znów dziewczynka ale przeczucia mówią że jednak byłby znowu chłopak 😂
Trzymam kciuki za córeczkę:)
Teraz będzie inaczej zobaczysz :*
 
reklama
Będzie dobrze, wtedy od początku wiedziałam że jej nie zobaczę. Wiele razy płakałam mówiąc dla męża że mam przeczucie że nie będzie mi, dane zobaczyć maleństwa. Tak też się stało. W sumie niestety ale to było chyba nie uniknione bo była to ciąża z wkładką. Teraz będzie inaczej. Wiem to. Za dwa dni zaczynam starania w nowym cyklu i zobaczymy co nam przyniesie. Mam nadzieję że niedługo będziemy wszystkie wrzucać zdjęcia dwóch kreseczek, później USG naszych maluszków a na koniec 👶
Taki dokladnie jest plan na ten rok! I jie ma innej opcji! Ja wam przesylam pozytywne wibacje non stop 😁
 
Do góry