reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Cześć.
Mogę dołączyć? Planuje was nadrobić ale w wolnej chwili.
W styczniu zostałam Mamą po raz pierwszy ( to była trzecia ciąża).
Ciąża prowadzona na heparynie, insulinie, duphostanie i acardzie. O ciążę staraliśmy się od 2018 roku
W czerwcu chcielibyśmy się starać o rodzeństwo dla małej. Karmię piersią i nie dostałam jeszcze okresu więc nie wiem czy coś z tego będzie.
Byłam już na wizycie u gina ale zapomniałam spytać. Mam już zaplanowaną na czerwiec. Ale nie wiem czy już zacząć suplementację czy jeszcze.
W kwietniu mam trochę badań (krzywą, i na krzepliwość) i zastanawiam się czy zacząć brać witaminy po badaniach czy poczekać na wizytę.
 
Cześć.
Mogę dołączyć? Planuje was nadrobić ale w wolnej chwili.
W styczniu zostałam Mamą po raz pierwszy ( to była trzecia ciąża).
Ciąża prowadzona na heparynie, insulinie, duphostanie i acardzie. O ciążę staraliśmy się od 2018 roku
W czerwcu chcielibyśmy się starać o rodzeństwo dla małej. Karmię piersią i nie dostałam jeszcze okresu więc nie wiem czy coś z tego będzie.
Byłam już na wizycie u gina ale zapomniałam spytać. Mam już zaplanowaną na czerwiec. Ale nie wiem czy już zacząć suplementację czy jeszcze.
W kwietniu mam trochę badań (krzywą, i na krzepliwość) i zastanawiam się czy zacząć brać witaminy po badaniach czy poczekać na wizytę.
Kwas foliowy na pewno nie zaszkodzi, więc spokojnie można juz brać :)
Ewentualne braki w suplementacji skonsultować z lekarzem po wynikach krwi . I trzymam kciuki! 😊😊
 
Cześć!
jak tam u was dziewczyny?
ja z niecierpliwoscią czekam na jutrzejszą konsultacje wyników 🙏
Niestety z innym lekarzem, bo do poprzedniego brak terminów do końca kwietnia 😒
Myślicie ze warto nadmienić jak byłam stymulowana w poprzednich staraniach? Dziś 14dc, mam nadzieje ze od następnego dostaniemy zielone światło i bedziemy działać 😅
 
Cześć!
jak tam u was dziewczyny?
ja z niecierpliwoscią czekam na jutrzejszą konsultacje wyników 🙏
Niestety z innym lekarzem, bo do poprzedniego brak terminów do końca kwietnia 😒
Myślicie ze warto nadmienić jak byłam stymulowana w poprzednich staraniach? Dziś 14dc, mam nadzieje ze od następnego dostaniemy zielone światło i bedziemy działać 😅
Co tu taka cisza! Dziewczyny prosze o sprawozdania! 😘


Mnie się już nie chce 🤣 przesilenie wiosenne mnie dopadło ;)

Ja dopiero jutro potwierdzam betą:)

Czekam z niecierpliwością!!!
 
Ja dopiero jutro potwierdzam betą:)
Trzymam nieśmiało kciuki 🤞😊
U mnie żenada, jakas dziwna lekarka na teleporadzie była i mówiąc jej, ze sie staram o dziecko, ona mi przepisała TABLETKI KONCEPCYJNE. A jajniki czyste, jedynie hormony do wyregulowania i dam sobie rękę uciąć ze progesteron i cos na owu by pomogło 🙈
Czekam na następny tydzień i tym razem pójdę do bardziej kompetentnego lekarza 🤬
 
reklama
Trzymam nieśmiało kciuki 🤞😊
U mnie żenada, jakas dziwna lekarka na teleporadzie była i mówiąc jej, ze sie staram o dziecko, ona mi przepisała TABLETKI KONCEPCYJNE. A jajniki czyste, jedynie hormony do wyregulowania i dam sobie rękę uciąć ze progesteron i cos na owu by pomogło 🙈
Czekam na następny tydzień i tym razem pójdę do bardziej kompetentnego lekarza 🤬
Antykoncepcyjne oczywiście *
 
Do góry