reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Rety serio! No mi pink zawsze pokazuje taki cien cienia ,ale bez koloru, a ciazowa kreska to juz jest inna bajka.. rozowawa.. jedyny test ktoremu ufam 😁 ale widzisz mnie np. oszukiwal zawszw bobo test na nim czy ciąża czy nie zawsze jest kreska różowa
W rzeczywistości była różowa totalnie 🙈
To u mnie znów bobo nigdy nie pokazał nawet cienia hahaha
 

Załączniki

  • C9A9D496-7D71-4023-8F72-37FB2414511B.jpeg
    C9A9D496-7D71-4023-8F72-37FB2414511B.jpeg
    157,5 KB · Wyświetleń: 60
reklama
W rzeczywistości była różowa totalnie 🙈
To u mnie znów bobo nigdy nie pokazał nawet cienia hahaha
No o moj z synem dwa i teraz wlasnie tak wyglądał. :) A normalnie jak nie bylo ciazy to nie bylo takich kresek. Ale wlasnie bobotest kopazywal mi tak jak tobie ten pink.. mize to tez jest zalezne od tego jakie sa też inne stężenia hormonow czy cos. 🙈
 
reklama
Hej może wy pomożecie bo już nie wiem . Cykle wywoływane progesterone besines lub duphastonem iwyedy w 37 dniach się zamykam bez to jest różnie 70/80 dni nawet. No ale na wizycie stwierdzona torbiel krwotoczna ciałka żółtego. Lekarka dała duphaston na 10 dni i powiedziała że ostatniego dnia brania mogę zrobić test. Zrobiłam wyszedł blady pozytywny a w ieczorwm krew myślałam że okres ale straszliwie bolał i długo trwał i był obfity. Skończył się wczoraj po 7 dniach gdzie zwykle trwa 5. Rano test dziś blady pozytyw ledwo ledwo . Czy jest szansa że to nie był okres i jest ciąża ? Jak myślicie ?
 
Do góry