reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.

Jotka_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2017
Postów
6 189
Miasto
Pod Warszawą
Witam Kobieto!
Jesteś już mamą? Zamarzyłaś o rodzeństwie dla swojej pociechy lub pociech? Jesteś w dobrym miejscu. 😁

Wraz z koleżanką wpadłyśmy na pomysł ,aby stworzyć miejsce na babyboom, w którym będą matki takie jak my, które starają sie już o kolejne dziecko.

Miejsce, w którym będzie łatwiej wspominać o posiadanych juz dzieciach,bez strachu, że sprawi sie komuś ogromna przykrość. Gdzie będzie można omówić tematy dotyczące naszych obaw dotyczących pojawienia sie nowego członka rodziny, zazdrości, radości czy innych tematów pojawiających się, gdy w domu już jest mały człowiek.

Liczę,ze znajdzie sie jeszcze kilka mam, które w tym roku chcą zajść w ciążę. Zatem zapraszam :) poznajmy się :) napisz kilka słów o sobie, bedzie nam miło :)
 
reklama
Cześć, zaczynam ja :) Justyna. W tym roku zmiana kodu na 3 z przodu. Jestem mamą dwoch super chłopaków. Rafka i Błażka miedzy chłopakami jest 5lat różnicy. Marzy nam się jeszcze jedno dziecko i właśnie 10 stycznia zaczął się pierwszy cykl starań.

Z historii Starszy machnięty na szybko, złotym strzałem, ale WYMARZONY. Młodszy, no trochę kazal na siebie czekać blisko dwa lata starań i jest WYCZEKANY. Teraz liczymy na szybszy obrót sprawy, że bedzie WYPROSZONY od losu :p
 
Witam!
Super wątek na tym forum.My również staramy się o drugie dziecko to już 2cykl srarań. Dziś była owulacja i jestem pełna nadzieji, że ten rok będzie akurat ten szczęśliwy. Trzymam kciuki za Was😉
 
Teraz ja coś o sobie.Jestem Elka. W tym roku kończę 31lat.Mam 10 - letniego Synka Igorka z pierwszego związku. Aktualnie z 2paetnerem staramy się o rodzeństwo dla Igora. Młody jest bardzo opiekuńczym dzieckiem. Jego przyjacielowi od przedszkola urodziła się siostra i od tamtej pory sam nam męczy o siostrę 😂W ostatnie święta prosił mikołaja i tak marzył przy choince. Jest już duży i nikt mu wkręcał historie z Mikołajem nie będzie, ale wie, że marzenia się spełniają😍
 
Teraz ja coś o sobie.Jestem Elka. W tym roku kończę 31lat.Mam 10 - letniego Synka Igorka z pierwszego związku. Aktualnie z 2paetnerem staramy się o rodzeństwo dla Igora. Młody jest bardzo opiekuńczym dzieckiem. Jego przyjacielowi od przedszkola urodziła się siostra i od tamtej pory sam nam męczy o siostrę 😂W ostatnie święta prosił mikołaja i tak marzył przy choince. Jest już duży i nikt mu wkręcał historie z Mikołajem nie będzie, ale wie, że marzenia się spełniają😍
Cześć Elu:) no koj starszy też męczył o siostrę! Ba poczatku byl troche zawod,ze będzie brat,ale teraz to obaj świata poza soba nie widzą! 😂🤣 Jednak oczywiście zakowi jie na siostr nadal aktualne 😂🤣

A to życzenie Twojego synka jest mega urocze! I kirde nie ma opcji ,ze go nie spełnicie! Trzymam kciuki. Rozgaszczaj sie!

Który masz dzień cyklu kiedy testowanko :D
 
reklama
Wyjdzie:D nie ma innej opcji.. ja jestem tak nakręcona, ze jie ma opcji, ze bie bede w ciazy w tym roku 🤣😂😁 mąż to juz czeka na pierwszy Maraton..hahha... Podziębiony jest i wczoraj wrocil z pracy i mówi.. pokaz ki jak zrobic płukanie zatok, bo musze się wykurować ,bo zaraz trzeba zaczynać robotę🤣
 
Do góry