reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
Hej hej witajcie!
Mogę tu z Wami "posiedzieć" 🙂?
Mam 35 lat i dwójkę wesołych dzieciaków - rocznikowo 9 i 6 lat. Sama jestem jedynaczką, ale zawsze chciałam mieć więcej dzieci 😏. Od sierpnia staramy się o 3 malucha. Biorąc pod uwagę, że pierwsza dwójka zrobiona raz dwa, to teraz już trochę długo to trwa 🤔... 27 powinnam mieć miesiączkę, więc może jutro rano spróbuję zrobić test 🤫
Cześć :) również jestem jedynaczką ! I nie chciałam mieć więcej dzieci .. córka w marcu kończy 10 lat , a ja 28 stycznia 33 , teraz od stycznia staramy się o drugie dziecko .. mąż walczył pare dobrych lat aby mnie przekonać ... w końcu mu się udało i 5 stycznia pojechaliśmy wyciągnąć spirale , od razu dostaliśmy zielone światło ☺️ Pierwsze poszło hop siup , z drugim zobaczymy ... za dwa dni powinnam dostać @ nie wiem sama jak się czuje bo przy spirali plamilam półtorej tygodnia przed miesiączka a teraz nie ma totalnie nic ... przy spirali nie bolały mnie piersi , a teraz bolą , pieką , swędzą ... Jestem takim kłębuszkiem niepokoju , nerwów ... marzeń i myśli aby mieć prezent na 33 urodzony ale czy się uda ? Mówię mojemu mężowi że byśmy było naprawdę szczęściarzami ! Biorąc pod uwagę że on pracuje za granicą i przyjeżdża co 3-4 tygodnie ...
 
reklama
Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży pamiętacie jak to było?
Ja nie pamietam nic z takich jakiś bolesności , pamietam tylko że pewnego dnia poczułam się jakbym miała grypę .. a pamietam ze było juz bardzo ciepło i było to dla mnie dziwne ... bardziej dla zabawy zrobiłam test a tam dwie krechy ! Było to dla Nas zaskoczenie ! Tym bardziej że mój wtedy jeszcze nie mąż był u mnie dwa dni ... przyjechał z pracy po miesiącu na dwa dni i pojechał .. i twych dwóch dniach się udało .. Pamietam że miałam dwa razy poranne mdłości i to w zasadzie wszystko z nieprzyjemnych objawów .. do końca ciąży biegałam jak motorek :) miałam wtedy 22 lata
 
Hej! Jetem mamą 10-miesięcznego malucha. Razem z mężem marzy Nam się kolejne bobo. Staramy się 3 cykle, na razie bezowocnie. Jest to dla mnie trudne przeżycie, bo pierworodny był jednym złotym strzałem. Zaraz zaczynamy 4 cykl starań. Wydaje mi się, że dopiero schodzi ze mnie ciśnienie, że to musi byc teraz, że coś z Nami jest nie tak. Serio, jest to jedno z trudniejszych stanów emocjonalnych jakie miała. I tak wiem, niektórzy starają się lata i nic. Piszę to, bo może znajdzie się mama, która stara się miesiąc,a ma podobne odczucia. I MAMO STARACZKO - to jest normalne, to jest ok :)

Trzymajcie za Nas kciuki dziewczyny! W weekend mam owulacje, ale już nie będę strofować starego, że musimy się gzić codziennie, nalepiej 2 razy dziennie, szczególnie w owu. Teraz już LUZ, czuje się z tym świetnie! :)
I proszę o dzielenie się dobrymi nowinami (II). Dla mnie jest to mega budujące <3
Powodzenia Mmusie!
 
Nooooo to muszę się pochwalić 😊!!!! Dwie kreski z dzisiejszego poranka!
 

Załączniki

  • 16116552462025683522244290269617.jpg
    16116552462025683522244290269617.jpg
    948,6 KB · Wyświetleń: 71
Ja nie pamietam nic z takich jakiś bolesności , pamietam tylko że pewnego dnia poczułam się jakbym miała grypę .. a pamietam ze było juz bardzo ciepło i było to dla mnie dziwne ... bardziej dla zabawy zrobiłam test a tam dwie krechy ! Było to dla Nas zaskoczenie ! Tym bardziej że mój wtedy jeszcze nie mąż był u mnie dwa dni ... przyjechał z pracy po miesiącu na dwa dni i pojechał .. i twych dwóch dniach się udało .. Pamietam że miałam dwa razy poranne mdłości i to w zasadzie wszystko z nieprzyjemnych objawów .. do końca ciąży biegałam jak motorek :) miałam wtedy 22 lata
ja żadnych zupełnie
 
A ja dzisiaj podminowana. Testuje teraz apke ovufriend. Pokazywała mi do wczoraj owulację na środę więc czekałam na tę środę jak na zbawienie. Na luzie z seksem. A dzisiaj rano patrzę a ta Cholera mi pokazuje że dzisiaj dzień niepłodny i owulacja była w niedzielę. Myślałam że się rozpłaczę. Wiem że to tylko przewidywania ale na psychikę podziałało. Dlatego odpuszczam sobie głupie apki i lecę na spontana 🙄
Ta apka tak ma... Próbowałam z niej korzystać, ale to nie było na moje nerwy 🤦‍♀️. Wpiszesz jakiś objaw jeden, który nie pasuje do algorytmu i zmienia prognozy o 180 stopni....
 
reklama
Do góry