reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
9dpo to bardzo odważnie :D 2 lata temu za betę płaciłam chyba coś koło 25zl, wczoraj patrzyłam na cenę i 40zl :o ja to już do moich objawów w tym staraniu próbuje podejść "z uśmiechem" pytanie jak długo będzie mi do śmiechu. W poprzednich staraniach (2 letnich) miałam mega fioła już na samym końcu. I tak jak brakowało 7 dni do miesiączki to chodziłam i szukałam objawów i czekałam z testem do ostatniej chwili. Tym razem uznałam że trzeba podejść lekko czuje ciążę? A zrobię sobie test i będę miała spokój :D muszę jakiś zapas kupić. I sikać kiedy będę miała ochotę :)

Kiedy teraz będziesz miała prognozowana miesiączkę?:)
Robiłam wtedy betę przy okazji innych badań i tak coś mnie tknęło ;)
Dziś jestem jakieś 10dpo i taki widok ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210627_082533.jpg
    IMG_20210627_082533.jpg
    353,2 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Żadne szaleństwo. My też staramy się o trzecie dziecko, a mamy syna 4 lata i córkę 2 lata. I ktoś inny by powiedział, że to dopiero szaleństwo, trójka dzieci poniżej piątego roku życia. [emoji2960][emoji1787][emoji16]
A jeszcze ktoś mógłby powiedzieć, że ogólnie trójka dzieci to szaleństwo. [emoji6]
Cześć dziewczyny [emoji4]
Od połowy maja staramy się z mężem o trzecie dzieciątko. Pewnie szaleństwo nasza najstarsza córka ma 16 lat, druga 9 lat a nam się zrobiło tęskno za małym dzieciaczkiem [emoji3]
 
Cześć dziewczyny 😊
Od połowy maja staramy się z mężem o trzecie dzieciątko. Pewnie szaleństwo nasza najstarsza córka ma 16 lat, druga 9 lat a nam się zrobiło tęskno za małym dzieciaczkiem 😀
Ja też będę starać się o trzecie dzieciątko. Mamy córkę 7 lat i synka 5 mcy, zdecydowaliśmy się odrazu na trzecie żeby nam się właśnie tak nie zatęskniło kiedyś 🤫
Zawsze ktoś powie, że szaleństwo, róbcie swoje, trzymam kciuki. Z ciekawości, jeśli to nie tajemnica, ile macie lat?
 
Ja też będę starać się o trzecie dzieciątko. Mamy córkę 7 lat i synka 5 mcy, zdecydowaliśmy się odrazu na trzecie żeby nam się właśnie tak nie zatęskniło kiedyś 🤫
Zawsze ktoś powie, że szaleństwo, róbcie swoje, trzymam kciuki. Z ciekawości, jeśli to nie tajemnica, ile macie lat?
Żadna tajemnica 😁 mąż ma 36 lat a ja mam 33 lata. Jeszcze rok temu byłam na 100 % pewna, że wystarczy już dzieci. A jednak potrafi się pozmieniać 😂
 
U mnie jest tak że zawsze chciałam dużo dzieci. Gdy wyszłam za mąż to plan był taki, że trójka. A teraz mąż się śmieje, że apetyt rośnie w miarę jedzenia i jak odchowamy trzecie to i czwartego zapragnę. I coraz częściej myślę, że to bardzo prawdopodobne. [emoji2960]
 
Na początku maja myśleliśmy, że mamy w patkę 😀 i ta myśl tak nas z jednej strony wystraszyła ale z drugiej ucieszyła. Nawet snuliśmy plany jak by to było 🤣 więc postanowiliśmy spróbować 😊 Choć nie ukrywam strach jest lekki
 
Ja też będę starać się o trzecie dzieciątko. Mamy córkę 7 lat i synka 5 mcy, zdecydowaliśmy się odrazu na trzecie żeby nam się właśnie tak nie zatęskniło kiedyś 🤫
Zawsze ktoś powie, że szaleństwo, róbcie swoje, trzymam kciuki. Z ciekawości, jeśli to nie tajemnica, ile macie lat?
ja mam 32, mąż tyle samo :) też marzy nam się trójka
 
U nas tak było z drugim dzieckiem. W kwietniu myśleliśmy że wpadka, potem w maju stwierdziliśmy " a dobra na co czekać". Warto dodać że byłam wtedy 10 miesięcy po cc więc jak zaszliśmy po 2 cyklach to lekarz stwierdził, że trochę się pospieszyliśmy. Ale ostatecznie wszystko było ok. Teraz jestem już ponad 2 lata po drugim cc więc mam nadzieję że również będzie dobrze.
Na początku maja myśleliśmy, że mamy w patkę [emoji3] i ta myśl tak nas z jednej strony wystraszyła ale z drugiej ucieszyła. Nawet snuliśmy plany jak by to było [emoji1787] więc postanowiliśmy spróbować [emoji4] Choć nie ukrywam strach jest lekki
 
reklama
Ja w grudniu 29, mąż 31. Doszliśmy do wniosku, że trochę szkoda czekać, chociaż wiem, że często w tym wieku dziewczyny decydują się na pierwsze maleństwo.
U nas obawiam się, że nie będzie tak lekko bo z synkiem teraz był w sumie taki złoty strzał, ale przed tym mieliśmy dłuższą przerwę w staraniach, a wcześniej prawie rok bezowocnych prób...
 
Do góry