reklama

Staramy się od dłuższego czasu...

Weź mnie za rękę tak delikatnie spójrzmy na siebie ukradkiem, by uśmiech zjawił się na twar

1. MalwinCiaa92

MalwinCiaa92 Początkująca w BB

Witam :) Zapewne taki temat już był na tej stronce, ale nie chce się wcinać innym w rozmowę ;) Chętnie pogadam na temat długich starań o potomka :) Zapraszam do rozmowy :)

2. Nuova

Nuova Początkująca w BB

Witaj, ja starałam się ...12lat :tak:Straciłam już nadzieję. Zmieniłam po drodze męża, przetasowałam całe swoje życie, do ginekologa chodziłam częściej niż odwiedzałam rodzinę, byłam już zdecydowana na In Vitro. I nagle po setkach badań, niekończących się monitorowaniach cykli i dziesiątkach mądrych lekarzy, ktoś wpadł na pomysł, że może warto by zrobić HSG. Zrobiłam grzecznie w pierwszym możliwym cyklu i...od razu w tym samym cyklu zaszłam w ciążę. Na razie jestem w 6-stym tygodniu, ale cokolwiek by się nie stało, mogę dumnie powiedzieć, że mam dziecko. Na razie maleńkie, zamknięte we mnie, ale moje własne. Jest. Trzymam kciuki za ciągle starających się :)

3. reklama
  4. MalwinCiaa92

Nuova GRATULUJĘ :) i powodzenia !
    Podziwiam ! Niestety czasem tak w życiu bywa, że nie wychodzi.
    Ja staram się od pół roku. W porównaniu do Ciebie to malutko, ale dla mnie to pół roku to wieczność ;( Strasznie ciągnie się ten czas... jest jeszcze za wcześnie, żebym robiła badania dotyczące niepłodności, ale i tak mam obawy... Rok temu miałam zabieg jajnika ( łyżeczkowanie). Torbiel ponownie pojawiła się, ale lekarz powiedział,że to nie przeszkadza, a nawet wskazane jest w tej sytuacji zajście w ciąże. Miejmy nadzieje, że się uda ;)

5. nisiao

nisiao Fanka BB :)

MalwinCiaa92 pół roku to jeszcze nie jest czas na strach,ja myślę że trzeba dać sobie na luz i nie stresować się,bo wtedy taka blokada się utworzy w organizmie.napewno dzidziuś będzie tylko się nie stresujcie ,bo to szkodzi ściskam

6. Anulka16

Anulka16 Fanka BB :)

Cześć dziewczynki,staramy się dalej jak widzę , każdy cykl to nadzieja .

7. MalwinCiaa92

Wiem, wiem...tylko trudno o tym nie myśleć kiedy bardzo się chce ;(
    Cały czas się staramy :))

8. MalwinCiaa92

Tak Anulka16 każdy cykl to nadzieja...

Poleć forum