reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się od jesieni choć wiosna już nas zastała :)

Wzięłam się za to bo co niektóre piszą ze fajnie by było zrobić taki wątek wie to zrobiłam :-) dziś nie bardzo mam czas robić listę ale to jutro zrobię ;-) myślę że nasz poprzedni wątek będziemy odwiedzać jeśli zajdzie potrzeba na intymne
zwierzenia ....;-) chce coś zmienić w naszym forum nowe dziewczyny, nowe porady, doświadczenia itd co by nam nie było nudno.... nowe osoby coś zmienia na pewno:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny,

przyciągnął mnie tytuł grupy :D
Mnie w zasadzie można uznać za staraczkę jesienną. Na forum zarejestrowałam się jakoś pod koniec sierpnia ubiegłego roku i jestem na grupie "staraczki 2014". Natomiast po pierwszej wizycie u gin i po rozpoczęciu starań "na poważnie" można uznać, że od jesieni :) O dziecku myśleliśmy już dużo wcześniej, ale jakoś się nie składało. Zmotywowało mnie to, że nagle mi @ zniknęła na jakiś czas i tak się zaczęło poważne podchodzenie do sprawy ;) To tak w skrócie :)

Chciałabym do was wpadać czasem, mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko ;)
 
Jestem i ja:)
Witaj Jugosława:)
Długo się starasz? Tzn. ile cykli?
U mnie leci 7cykl... Nawet nie wiem kiedy przeleciało.. Od @ do @, od nadziei do krwawej mary:tak:

Iza
Buziaki za inicjatywę:):-)


Ja właśnie mam 3dc, ale okres prawie na ukończeniu:happy:
 
Witaj Jugosława:)
Jak fanie,ze już powoli dołaczają nowe osoby:) Też staram się 7 cykl. Idziemy z Edita łeb w łeb:p A jak to u Ciebie wygląga? Moge do Ciebie mówić juguś, bo to krócej?;p
 
Dziewczyny tak sie zastanawiam nad jakimis wspomagaczami.. cos w stylu ziola o.sroki czy inofolicu ale nie wiem jak się do tego zabrać. . Chyba musze poczytac na necie:)
A co do tego inofolicu to waham sie jeszcze bo gdzieś czytalam że jak się ma regularne cykle to można je sobie rozregulowac.. ale nie wiem czy to prawda czy tylko ktoś zła opinię wyraził. .:)
 
reklama
Witam wszystkich Luska, Tatik sto lat sto lat:-) spełnienia marzeń kochane;-) witam nowa koleżankę Jogusie :-) oczywiście bardzo nam miło że wpadła do nas:-) a jak u reszty? Humorki? ;-) u mnie o dziwo od wczoraj śluz plodny. ... i znów tak wcześnie? Hmmm mm żebym za tydzień znów @ nie dostała. .... pozdrawiam
 
Do góry