reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się od jesieni choć wiosna już nas zastała :)

reklama
Tatik, Luska - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! I UPRAGNIONYCH II KRESECZEK ZE ZDROWYM "RÓŻOWYM" BOBASEM NA KOŃCU !!! :-)
Jugosława - witaj ;-)

U mnie nic nowego śluz raz taki raz siaki, tempka cały czas niska...czekam na ovulkę lub @ ;-)
 
Jugosławia
To 7cykl jak ja i Karola:)
Na kiedy masz termin @? Uzywasz testow ovu?
Jestes pewnie przed owulacją skoro tyle śluzu masz;) fajnie że Cię lekarz podejrzy to bedziesz wiedziec co i jak:)
Iza jak bedzie miała czas to zrobi nam tabelkę z datami @ na 1str;)

StaraRaszpla
U Ciebie ciezko powiedzieć co bedzie. . Tylko cierpliwość tu pomoże, hehe:) ktory dc?
 
Ja chałupę w miarę ogarnelam.. teraz zabawa z Mlodym, jego kąpiel i spanko.. ciekawe czy zaśnie do w pol 22..:)
 
Edi 22 dc...dokładnie - tylko czas pokaże co mój organizm nawywija. Na razie cykl jest jednofazowy...czekam na powrót płodności...hehe do "powrót do przeszłości"
 
Ostatnia edycja:
Eee.. to jeszcze może Ci się ovu pojawić:) może jutro albo pojutrze.. ale w sumie to wrozenie z fusow:(
 
edita: w kupie raźniej z 7 cyklem :D Termin @ wypada ok. 12.03. Mnie się ostatnio cykl trochę skrócił...miałam co 28 dni a teraz co 27-26. Testów owu nie używam, ale zastanawiam się czy nie kupić. Kiedyś używałam z allegro takich cienkich i nie byłam zadowolona, bo one w ogóle nic nie wykazywały...a czasem robiłam przez cały cykl, żeby zobaczyć różnice w intensywnosci kresek :/ Te w aptece drogie, bo 5 kosztuje ok. 20 zł. Pomyślę nad tym ;)

Ja wróciłam ze spaceru i zamierzam nadrobić trochę czytanie książki ;)
 
witajcie:-) ale jestem dziś jakąś słaba ..... hmmm pogoda jest tragiczna cały dzień pada:baffled: Edza a Ty będziesz robić teraz testy ovu? Ja dzaś zrobiłam i testowa była ciemniejsza od kontrolnej.... przeżyłam szok bo to 9dc:szok: Jogusie miło że zaglądasz do nas;-) ja to nie długo będę mię 3 lata ze staraniami ;-)
 
Jugosławia
Mi niby pokazywały II kreski, choc raczej były tak samo ciemne niz jedna ciemniejsza od kontrolnej no i przez 2dni gdzieś. .uzywalam ale na razie bez rezultatu..:(
Ja też lubię czytać ksiazki:)

Iza
Wow, czyli masz juz ovu:) cykl 24 dniowy:) szybko bedziesz testować, hehe;)
Wszystko jest możliwe:)
A ja nie wiem czy będę robić testy.. no bo czy jest sens?
Zobaczę. .
 
reklama
Edzia ja jestem przerażona taka sytuacja.... ze mam już ovu.:szok: a co będzie jak się sytuacja powtórzy z @ ? ehhhh sama nie wiem . A test zrobiłam z głupoty bo miałam 2 ostatnie i tak stwierdziłam że zrobię bo śluz się pojawił no i miałam zonka :-D
 
Do góry