reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się od jesieni choć wiosna już nas zastała :)

Witajcie,

Ale tu spokojnie :)
U mnie 8 dc i czuję, że mam jajniki. Weekendzik nam się powoli zaczyna, szkoda, że pogoda ma się popsuć...Może nie wszędzie ;) Za to dzisiaj zaćmienie słońca.

Udanego dnia dziewczyny.
 
reklama
hej dziewczyny tak mi zle oj bardzo zle cala noc nie spalam mam dosc takiego malzenstwa wszystko zaczelo sie psuc gdy wzielismy ten cholerny slub rozwod wisi w powietrzu musze porozmawiac z mezem powaznie o tym co dalej nawet to zacmienie mnie nie obchodzi
 
STARACZKI
Jugosława| 29 lat| termin niechcianej @ 13.03
karola1507 I 24 lata I termin niechcianej @ 24.03
Aschlee25 I ?? I termin niechcianej @ 30.03l
Tatik1234 l 35 lat l termin niechcianej @ 30.03
kaska1 | 26 lat | termin niechcianej @31.03
Ona1127 I 25 I termin niechcianej @ 04.04
Liimonka87 I 28 I termin niechcianej @ 12.04
Luśka22 | 23 | termin niechcianej @ 12.04

POCZEKALNIA StaraRaszpla (31) , Edita_83 ( 31 ) , Iza K (26)
 
Ostatnia edycja:
jugus podaj kiedy masz nastepna malpe to zmieni sie to w tabelce albo sama edytuj moj post i juz☺
 
hej dziewczyny
chwile mnie tu nie było. zabiegana trochę jestem
co u mnie ? hmm .... powiem wam tylko tyle ze z prolaktyna mam problem dostałam dostinex 1/4 co 7 dni ( nie wiem czy już pisałam o tym ) no i w srode bylam u endokrynologa bo mój gin powiedział ze mam TSH wyższe bo 3,5 a powinno być do 2,5 . no i co się okazało ????????? mam guzka na tarczycy po prawej stronie 1,5cm. zapisal mi euthyrox 50 i skierowanie na biopsje. zalatwilam sobie wczoraj biopsje na 1 kwietnia.
dziewczyny no w pewnym sensie się zalamalam. :-( a w czerwcu 2014 robiłam sobie TSH i miałam 2,05 . pol roku i zobaczcie jak się pozmienialo :sorry:
 
kasia wiem cos o tym tyle ze w innym sensie moje zycie stanelo pod znakiem zapytania mysle mysle nad tym moim malzenstwem i nie wiem co dalej
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny:)
Piękna dzisiaj pogoda, a ja sama;( Mój M dopiero jutro wraca, taka praca... Oczywiście dzisiaj znowu jajnikowe szaleństwo, ale już bardziej jakby bóle menstruacyjne.. No i piersi mnie tak strasznie pieką.. Mam do Was pytanko. Czy wy kiedykolwiek miałyści etakie uczucie jakby kłucia w pochwie? Bo u mnie tak od kilku dni jest, że znienacka mnie zakłuje aż podskocze, bo to średnio przyjemne jest..

Juguś, jak tam samopoczucie?

Luśka, ale szczerze mówiąc jak się z M pokłocimy to ja sama mam ochote go zabic i zastanawiam si,e czy dobrze zrobiłam wychodząc za niego za mąż, ale jakoś zawsze się dogadujemy. On mnie tak wkurza czasmi, że szok.. Może pogadajcie tak szczerze, co wam leży na wątorbie.. A mieszkaliście ze sobą wcześniej? Jeśli tak, to też tak było? My nie mieszkaliśmy i się ciągle docieramy, ale przyzwyczaiłam się już do niektórych jego zachowań.

Kaśka, powolutko i wszytsko wróci do normy. Niestety do takich rzeczy trzeba cierpliwosci. Badanie, leczenie itp, itd. Zycie jest strasznie przewrotne:/

Limonka, a co u ciebie?

Ale tu cicho i spokojnie. Mało nas, a nikt nowy nie dołacza...
 
luska: ojej kochana co się dzieje? Może to chwilowe napięcie? Wiesz związane ze staraniami i tak dalej? Pogadajcie ze sobą i wyjaśnijcie co wam leży na sercu. Wiem, że tak się mówi, rozmowa rozmowa, ale to bardzo ważne. Trzymam kciuki, żeby było dobrze.

kaska: o kurde :/ nie wiedziałam, że takie rzeczy mogą się tak szybko pojawiać :| Nie martw się na zapas, bo bardzo dużo osób chodzi z takim guzkiem i nic się nie dzieje. Najczęściej to wychodzi przypadkiem przy badaniach...Będzie dobrze kochana, zobaczysz. Wiadomo, że stres jest, ale trzeba być dobrej myśli. Wcześnie wykryta zmiana, wiec nawet gdyby coś było nie ten teges to początek, wiec da się z tym coś zrobić. Trzymaj się.

karola: ja mam czasem takie kłucie, zwykle przed albo w trakcie @. Nie wiem tylko czy to pochwa, czy macica...U mnie nawet ok, zmęczona jestem jakaś, a tak poza tym to bez zmian.
 
reklama
STARACZKI
Jugosława| 29 lat| termin niechcianej @ 9.04
karola1507 I 24 lata I termin niechcianej @ 24.03
Aschlee25 I ?? I termin niechcianej @ 30.03l
Tatik1234 l 35 lat l termin niechcianej @ 30.03
kaska1 | 26 lat | termin niechcianej @31.03
Ona1127 I 25 I termin niechcianej @ 04.04
Liimonka87 I 28 I termin niechcianej @ 12.04
Luśka22 | 23 | termin niechcianej @ 12.04

POCZEKALNIA StaraRaszpla (31) , Edita_83 ( 31 ) , Iza K (26)
 
Do góry