reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się od jesieni choć wiosna już nas zastała :)

STARACZKI
Jugosława| 29 lat| termin niechcianej @ 9.04
karola1507 I 24 lata I termin niechcianej @ 24.03
Aschlee25 I ?? I termin niechcianej @ 30.03l
Tatik1234 l 35 lat l termin niechcianej @ 30.03
kaska1 | 26 lat | termin niechcianej @31.03
Ona1127 I 25 I termin niechcianej @ 04.04
Liimonka87 I 28 I termin niechcianej @ 12.04

POCZEKALNIA StaraRaszpla (31) , Edita_83 ( 31 ) , Iza K (26),luśka22 (23)
 
reklama
STARACZKI
Jugosława| 29 lat| termin niechcianej @ 9.04
karola1507 I 24 lata I termin niechcianej @ 24.03
Aschlee25 I ?? I termin niechcianej @ 30.03l
Tatik1234 l 35 lat l termin niechcianej @ 30.03
kaska1 | 26 lat | termin niechcianej @31.03
Ona1227 I 25 I termin niechcianej @ 04.04
Liimonka87 I 28 I termin niechcianej @ 12.04

POCZEKALNIA StaraRaszpla (31) , Edita_83 ( 31 ) , Iza K (26),luśka22 (23)

Hej.wkleiłam liste bo poprawiałam mój nick:)źle był wpisany:)

Mi test owu zaczyna wychodzić.Tylko co z tego jak ostatnio też był pozytywny i doopa.


 
Ostatnia edycja:
ONA, mnie ostatno testy ovu szaleją. Prawie pozytywny był w 9dc, czyli myśle ze to pierwsze podejście a poztywny był w 15dc. Niby przytulasy były ale nie wiem. podświadomość mówi, ze się udało a rozsądek że mam się wstrzymać. Moja mama zrobiła mi drinka i troche mi szumi. To chyba z przemeczenia. Ale potrzebowałam tego. Mam nadzieje, że sobie nie zaszkodze....
 
Witajcie:)
Nie pamietam co mam komu napisać. .

Luska
Bardzo mi przykro, że tak to u Ciebie wyglada, ale myślę, że wszystko się ułoży i po prostu docieracie się:) wracaj szybko, co;)

Kasia
Bo tsh nigdy nie jest stale, waha sie ciągle. . Ja też niedługo powtorze i zobacze czy będzie większe czy mniejsze:) a co guzka to wierzę że bedzie dobrze:) moja przyjaciółka ma i jej mama miala i żyją;)

Jugosława
A co u Ciebie? Ovu blisko?:)

Karola
Ja mam jak Jugosława-czasem przed@ czasem w trakcie. Ale w ciąży też mialam:) bardzo liczę na Twoje przeczucie:) kciuki zaciśnięte:)

Ona
Ważne że był pozytywny:) znaczy ze ovu jest i czekać trzeba na efekt:) uda się na pewno:)

Limonka
Gdzie jesteś?
 
U mnie piękna pogoda wczoraj:) relaks:) ale już mysle o górze prasowania i brudu jak wrócę jutro:( będę ponad tydzien nadrabiać. .. ale teraz wypoczywam:)
Dziewczyny wszystkim nam sie uda na pewno;)
 
Hej Kochane, ja mam cos pecha ostatnio, przez ta zmienna pogodę nie moge słowa powiedzieć, gorączka, ból krtani.. Spróbuje nadrobić wieczorem. Miłego dnia!
 
Witajcie dziewczyny,

limonka: mnie też gardło atakowało ostatnio :/ Zwłaszcza rano :/ Na szczęście jakoś się rozeszło...Zdrówka życzę, żeby szybko przeszło :)

edita: tak czytam twojego posta i dobrze, że dodałaś, że wypoczywasz a nie o praniu myślisz :p Ponoć wypoczywać też trzeba umieć, bo w dzisiejszych czasach to mega trudne - jakiś psycholog się na ten temat wypowiadał. I chyba ma sporo racji :) Korzystaj z wyjazdu kochana, korzystaj :)

karola: ponoć w tej mocno wczesnej ciąży nie jest się w stanie zaszkodzić alkoholem czy lekami, więc myślę, że będzie ok :) Przecież nie wlewałaś w siebie nie wiadomo jak dużo tego alkoholu :)

U mnie 9 dc, czyli wchodzę w okres płodny. Tak więc do roboty :D
U mnie od rana pochmurno i pada...głowa mnie pobolewa od zmian ciśnienia.

Udanego dnia dziewczyny ;)
 
reklama
Hej:)
Jakośm dzisiaj sie źle czuje.. Jakby coś próbowało mnie pobierać. mam nadzieje, że nie rozwinie się z tego jakie grypsko.. Dobrze, że w domu mam już wszystko zrobione to przynajmniej teraz moge sobie czas przeznaczyć na lenistwo.

No i jeszcze teraz Luska nas zostawia. Poprostu smutno mi z tego powodu.
 
Do góry