reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się od jesieni choć wiosna już nas zastała :)

Raczej sie nie powtorzy.. ovu wypada na 10dc czyli cykl 24dniowy,nie lecisz samolotem, nie zmieniasz klimatu i nie jesteś (?) chora.. powinno byc dobrze;) dzialaj, działaj i czkaj na efekt;)
 
reklama
Witajcie;)

Jugosławia
Dobre z tą kopulacja!:)

Ja testy kupowalam na allegro. Kreska ciemniala upływem czasu i była ciemna w koncu jak kontrolna ale chyba nie ciemniejsza. Ale ja dużo piję. Ni e umiem inaczej i może dlatego:)

Co u Was?
Ja licze na leniwą niedzielę;) dzis tylko poprasuje i przygotuje rzeczy na jutrzejszy obiad:)
 
Cześć :) Ja liczę na sympatyczną niedzielę z rodzinką - zaraz śniadanko, potem zrobimy z młodym plakat, bo potrzebuję do pracy, nastepnie zaliczymy kościółek, potem sprzątanko przedremontowe kuchni i wreszcie pojedziemy do rodzicow na obiad a na końcu zakupy, bo lodówka pusta...aaa i dziś zaczyna się nowy serial "służby specjalne" mam nadzieje, że się z mężem wkręcimy - i to będzie zakończenie niedzieli :)

Rodzinnej i wypoczynkowej niedzieli Wam życzę!!!
 
Hejo:)
Juguś, no to masz fajnego lekarza, jak takie teksty sprzedaje:p

Testy owulacyjne, ja używam te z allegro i jest ok, ale zazwyczaj trzeba poczekać z 10 minut faktycznie, zanim będe mieć pewność co do koloru kresek.

Iza, no to na co czekasz?? Dopadnij faceta, bo może to już ostatni twój cykl starankowy będzie (oby):)
 
Witajcie niedzielnie,

edita: ja właśnie też dużo piję i dlatego mam wrażenie, że te testy mi mogły nie wychodzić. Zostaje mi mierzenie temperatury, ale do tego trzeba być systematycznym. Już kilka razy podchodziłam i zawsze się zapomniałam i wstałam do wc ;)

stararaszpla: uwielbiam takie rodzinne niedziele ;) Też myślę o tym nowym serialu, bo zapowiada się ciekawie. Udanego dnia :)

karola: no lekarz był fajny, ale się przeprowadziłam i musiałam znaleźć innego, żeby bliżej było. Poza tym potem zaczął przyjmować raz w tygodniu po kilka godzin i zapisać się do niego to był cud. Lubię lekarzy z poczuciem humoru, bo to od razu łatwiej jakoś, zwłaszcza jak lekarz zagląda tam gdzie ginekolog :D

Ja miałam intensywny poranek, bo od pewnego czasu w niedzielę/sobotę gotuję obiady na nadchodzący tydzień. Surówki robię tylko na bieżąco i ziemniaki/ryż/kaszę. A tak bazę robię w weekend.
Po obiedzie liczę na spacer, ale musi się wiatr uspokoić bo straszliwie wieje. A że miałam ostatnio kłopot z zatokami to nie chcę znowu ich przewiać.

Udanego dnia ;)
 
Hej :-):-):-) Jogusia hehe lekarz pierwsza klasa:-D Karola czy ostatni to nie wiem ale mąż i tak mnie dopadł wczoraj :-D dziś pewnie powtorzymy ;-) u mnie śluzu dziś ciąg dalszy ale na razie nie mam czasu na myślenie nawet o tym bo robimy przemeblowanie ehhhh trochę tego jest więc dzień przelew i szybko..... ;-)
 
No i niedziela powolutku się nam kończy...
Szybko minął weekend. Zresztą, teraz jak dzień dłuższy i człowiek ma więcej do zrobienia to dni jakoś szybciej lecą niż zimą...jak tak szybko zmrok zapada i się więcej w domu siedzi.
U mnie spacer dłuuuugi zaliczony, więc zmęczona jestem, ale tak pozytywnie ;)

Dobrej nocy dziewczyny :)
 
reklama
Juguś, ja też zaliczyłam dzisiaj spacer.:)
No to 4 dc za mną i powoli @ się kończy (nareszcie):)
Powiem Wam szczerze, że jestem znowu optymistką w tym cyklu. Zrezygnowałam z ovufrienda i się nie stresuje temp. Jeszcze w piątek mam umówionego gina. Zastanawiam się tylko czy mu powiedzieć, że to mój 7 cykl czy troszeczke go oszukać, że np10,11 i wymusić jakieś badania.. No i oczywiście pokaże mu te które do tej pory zrobiłam ja i mój mężu:)
 
Do góry