reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się sierpień 2016

korek2016

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2016
Postów
8 511
Hej :) postanowiłam założyć nowy wątek dla kobiet starających się od niedawna ponieważ nie znalazłam tutaj takiego wątku :) ja z mężem staram się od ślubu czyli od maja ale tak na poważnie od lipca. Za pierwszym razem się nie udało :( mam nadzieje, że teraz się uda
Wymieniamy się tutaj naszymi spostrzeżeniami i przygotowaniami do ciąży. Ja zaczęłam brać tabletki żeby uzupełnić witaminy i planuje iść do ginekologa żeby skierował mnie na badania itp czy wszystko jest dobrze
A jak u was wyglądają przygotowania :)?
 
reklama
Hej [emoji4]
Jak coś zapraszam do wątku Będę mamą już niedługo - staramy się o maleństwo [emoji4]
Są dziewczyny starające się jak i te co z nami za ciążyly [emoji6][emoji23]



EVEEE 11.08 - glukoza [emoji777]
NATI 11.08 - podglądamy kropka [emoji170][emoji777]
EVEEE 12.08 - wizyta u ginekologa [emoji169]
PARAPLU 23.08 - kontrola
OLECZKA 26.08 - podglądamy Gabrysia [emoji171]
EVEEE 29.08 - prenatalne [emoji172]
KAROLA 14.09 - podglądamy Szymonka [emoji169]
 
Do góry