reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A to tak po prostu apka ci wyznacza kiedy @ ?
U mnie flo pokazuje ze jutro ma byc @, moj kalendarzyk ze wczoraj miala byc ale to wiadomo ze tym dwóm nie ufam bo to tylko na podstawie dlugosci cykli wylicza [emoji6]
A ovufriend dobrze pokazuje ze dzis ma byc @ bo mam tam zaznaczona owu na wykresie [emoji4]Slyszalam o nich ale nie stosowalam [emoji57]

Póki co nie mierzę temperatury więc wpisuję tylko inne objawy: tkliwość piersi, sluz, itd i na tej podstawie Flo wyznacza mi cykl i owu. Tym razem owu była później (ból jajnika sluz) i Flo wydłużyła mi cykl do 34 dni.
Zawsze mam max 30-31 dni.
 
reklama
nie mam pojęcia....robilam tylko tsh -1,850 (0,270-4,200)
glukoze w surowicy -92,7 (70,0-100,0)
prolaktyne -24,4 (4,8-23,3)
Lekarka uznala ze wyniki mam dobre nie ma sie czym przejmowac...chociaz mnie ta prolaktyna zastanawiala....no i potem stwierdzila ze mi nie pekaja i trzeba bedzie podac pregnyl
Prolaktyne masz ponad norme nie wiem czemu gin mowi zeby sie nie przejmować
 
Prolaktyne masz ponad norme nie wiem czemu gin mowi zeby sie nie przejmować
powiedziała tylko, ze moze bylam troche zestresowana albo mialam ciezki wysilek przed badaniem i jest nieznacznie tylko podwyzszona zeby siue tym nie przejmowac,,,...mnie tez nurtuje to ze nie dala mi skierowaniia na inne hormony...no ale ja sie nie znam moze tak ma byc ;/
 
Ejjj nie przychodzily mi powiadomienia! Ilez musze nadrobic.

Lucy tsh czesto skacze sobie. Gdybys je robila co kilka dni zawsze mialabys inny wynik. Ja ostatnio mialam 2,9 i bede zbijac bo jednak lepiej miec ponizej 2. A na zabicie Euthyrox nie jest drogi[emoji5]

Malentka prolaktyna za wysoka. Zbijaj. Choc ona tez lubi sobie skakac. Najlepiej powtorz i z oba wynikami idz dopiero do endo.
 
Ejjj nie przychodzily mi powiadomienia! Ilez musze nadrobic.

Lucy tsh czesto skacze sobie. Gdybys je robila co kilka dni zawsze mialabys inny wynik. Ja ostatnio mialam 2,9 i bede zbijac bo jednak lepiej miec ponizej 2. A na zabicie Euthyrox nie jest drogi[emoji5]

Malentka prolaktyna za wysoka. Zbijaj. Choc ona tez lubi sobie skakac. Najlepiej powtorz i z oba wynikami idz dopiero do endo.
Idę do ginekologa w środę to może mi coś powie :)
 
Ejjj nie przychodzily mi powiadomienia! Ilez musze nadrobic.

Lucy tsh czesto skacze sobie. Gdybys je robila co kilka dni zawsze mialabys inny wynik. Ja ostatnio mialam 2,9 i bede zbijac bo jednak lepiej miec ponizej 2. A na zabicie Euthyrox nie jest drogi[emoji5]

Malentka prolaktyna za wysoka. Zbijaj. Choc ona tez lubi sobie skakac. Najlepiej powtorz i z oba wynikami idz dopiero do endo.
a jak sie prolaktyne zbija?:(
i jeszcze mnie jedna rzecz nurtuje....w 17 dc mialam przerosniety pecherzyk 2,63mm i naczytalam sie ze moze zrobic sie z tego torbiel....ona nic o tym nie wspomniala pewnie jest zdania ze sie wchlonie podczas miesiaczki...tyle ze ja mam do miesiaczki 3 dni i zadnych boli jak zwykle to bywalo...ciakwe czy mi sie cykl nie wydluzy
 
reklama
a jak sie prolaktyne zbija?:(
i jeszcze mnie jedna rzecz nurtuje....w 17 dc mialam przerosniety pecherzyk 2,63mm i naczytalam sie ze moze zrobic sie z tego torbiel....ona nic o tym nie wspomniala pewnie jest zdania ze sie wchlonie podczas miesiaczki...tyle ze ja mam do miesiaczki 3 dni i zadnych boli jak zwykle to bywalo...ciakwe czy mi sie cykl nie wydluzy
Dziewczyny zazwyczaj biora Bromergon albo Dostinex lub jeszcze inne [emoji6]
Co daje olej z wiesiołka ? :)
Olej z wiesiolka jest na poprawe ilosci i jakosci sluzu [emoji6]
 
Do góry