reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
A ja z mojego brazowego plamienia co pisalam to teraz patrze krew,8 dni za szybko okres mam co sie dzieje buuu;((
To może być implantacja, czas by się zgadzał.

Ja to się zawsze zastanawiam właśnie jak to jest z tą implantacją. Bo ja nie kojarzę żebym krwawiła czy coś mi było, w poprzednich ciążach przy tej implantacji. Czyżbym była jakaś dziwna? Od czego to zależy że u jednych jest krew czy śluz czy coś?
Ja nie miałam nigdy ale to jest wtedy kiedy zagnieżdżenie trafi na naczynie krwionośne więc nie zawsze jest.

Dzień dobry dziewczynki melduję się po super zabawie :Dnie niedrobie tylu stron moffcie ;)czy jakieś nowe fasolki się pojawiły 8-)u mnie narazie cisza @ nie ma czekam na rozwój sytuacji jak coś to jutro testuje :)wczoraj jak wracałam o mały włos miałabym spotkanie z sarnami :baffled:ale hamulce mam dobre w aucie uuuuu tak to nigdy nie hamowałam w życiu i aż sama się sobie dziwię że nie zamknęłam oczu puściłam kierownicy i zaczęłam krzyczeć :laugh2:
O matko, dobrze że nie rozjechałaś dziczyzny!
Ej, weź testuj! :D

Ja sobie tłumaczę ze implantacja bo nigdy nie mialam krwawien miedzy okresowych no ale to chyba bardzo malo spotykane:(zrpbie test dzis pewnie lub jutro
Test jeszcze nic nie pokaże, który to dzień po owu?

Mi rano w labo krwi utoczyli cztery probówki :p teraz kawę piję i próbuję zabrać się do roboty.
 
Ja sobie tłumaczę ze implantacja bo nigdy nie mialam krwawien miedzy okresowych no ale to chyba bardzo malo spotykane:(zrpbie test dzis pewnie lub jutro
Ja miałam implantację 5 dni przed okresem tyle że u mnie to był śluz podbarwiony leciutko delikatnie różowy był taki dziwny kolor wogole to zauważylam go bo miałam wkładkę i na białym był widoczny myślę że inaczej bym to przeoczyła ale u każdego to wygląda inaczej :)
 
Dziewczyny, czy testy owu na kilka dni przed @ mogą pokazywać druga kreskę? Pamietam, że któreś ciężarne testowały czy testy owu w ciąży wychodzą pozytywne. U mnie dokładnie widać druga, różowa kreskę. Wmawiam sobie, że może jednak jeszcze beta niska... [emoji848] ale to LH. Femmometer odczytał jako poziom 14! [emoji24]
 
Dziewczyny, czy testy owu na kilka dni przed @ mogą pokazywać druga kreskę? Pamietam, że któreś ciężarne testowały czy testy owu w ciąży wychodzą pozytywne. U mnie dokładnie widać druga, różowa kreskę. Wmawiam sobie, że może jednak jeszcze beta niska... [emoji848] ale to LH. Femmometer odczytał jako poziom 14! [emoji24]
U mnie druga kreskę widać zawsze :) lepiej iść po test niż się głowic i zastanawiać :)
 
reklama
Do góry