reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Ja mam nadzieje ze do Świąt zgubię trochę brzucha, bo wszyscy pomyślą ze ciążę ukrywam[emoji23]
A brzuszek mam naprawdę typowo ciazowy, przeglądałam galerię brzuszków tutaj na forum i jak nic u mnie jakiś 15 tydzień[emoji23] mi wszystko niestety idzie w brzuch, mi sie tłuszcz nie rozklada po calym ciele tylko leci do brzucha wszystko[emoji19]
To tak jak i mi.. W brzuch i ramiona mi idzie[emoji58]
 
Mi nawet troche ostatnio cycki urosly. I zauwazylam to ja i mój mąż. On w zasadzie pierwszy mi powiedział ze sa wieksze. Ale od czego urosly nie mam pojęcia[emoji16]
 
Jeju dziewczyny, ale Wam zazdroszczę tego seksu jak tylko macie ochotę [emoji16] ja to mam taką chcicę, a tu jeszcze 4 dni muszę czekac [emoji24][emoji24][emoji1787]
 
reklama
Do góry