reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
reklama
Wszystkie zapracowane [emoji14] Albo piękna pogoda i korzystają póki jeszcze ciepło
Ja zaraz zbieram się do pracy. Jak ja nie lubię popołudniówek [emoji57]

USER=11212]@meliska[/USER] jak tam mała po szczepieniu ?
Nie dziwię się, popołudnie to najgorsza zmiana bo cały dzień ucieka jakoś.

Witam Was wszystkie :) dołączam do Waszego wątku :) staramy się z mężem o pierwszego dzidziusia od tamego roku od listopada, ale niestety nie wychodzi. Chętnie wezmę udział w tym wątku :) fajnie jest mieć możliwość porozmawiać z kimś, kto przeżywa to samo :)
Witam :) też lubię to forum, można się wyzalic, porozmawiać itd..

Witaj [emoji4] zapraszamy [emoji4]Mi glowa dzis pęka [emoji849]

Niedobrze, odpocznij sobie.

Dzięki że pytasz. Właśnie śpi. Mam nadzieję że nie będzie goraczkowala. Ciężko ja utrzymać. Jest mała ale bardzo silna. Gdybym nie była z Mężem to by nie było szans a tu aż trzy wklucia więc trochę tego było. Waży 8,5 kg. Malutko. Pani dr stwierdziła że ma atletyczna budowę ciała i zero tłuszczu. Przed bilansem dwulatka mamy zrobić badania krwi. Muszę pracować nad tym żeby więcej jadła czyli najlepiej z kuchni nie wychodzić :)
Myślę, że taka uroda. Moje córki też malutkie były zawsze i nadal są drobne. Ale oczywiście musisz kontrolować wagę. Będzie dobrze :)

U mnie jeszcze 1,5 godz pracy i do domu tzn do apteki po test ciążowy i owulacyjny 8-)

Ja też w robocie siedzę :p
Trzymam kciuki za testy :D

Lekarz mi odwołał wizytę. Mam dopiero na 12 września ;( męża umówiłam na jutro do urologa
Cholerni lekarze... No trudno. Za to mam nadzieję, że urolog pójdzie dobrze :)
 
Do góry