reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

U mnie już weekend :Dw pracy plotka rozniosła się w mgnieniu oka :errr:tam jeszcze nie zdążysz piernąć a już wiedzą co jadłeś ale.co mi tak niech sobie gadają ;)
Zaczęłam smażyć rybkę na obiad ale ten zapach :errr:chyba nie skończę :baffled:
 
reklama
U mnie już weekend :Dw pracy plotka rozniosła się w mgnieniu oka :errr:tam jeszcze nie zdążysz piernąć a już wiedzą co jadłeś ale.co mi tak niech sobie gadają ;)
Zaczęłam smażyć rybkę na obiad ale ten zapach :errr:chyba nie skończę :baffled:
Pewnie niech gadają :) To piękna nowina niech ją roznoszą ;)
 
A mnie dzis pobolewa podbrzusze tak jak przed @[emoji19] do tego jajniki na zmiane[emoji19]
Czyżby kumulacja objawow ciazowych?[emoji13]
Mnie wczoraj i przedwczoraj pobolewalo podbrzusze i czułam że mnie kłuje lewy jajnik gdzie w życiu mnie nic nie kłuje ale dzisiaj dopiero 10dc więc niby dlaczego jak już coś czuję to tak wcześnie .... Mój organizm jest nienormalny..
 
Mnie wczoraj i przedwczoraj pobolewalo podbrzusze i czułam że mnie kłuje lewy jajnik gdzie w życiu mnie nic nie kłuje ale dzisiaj dopiero 10dc więc niby dlaczego jak już coś czuję to tak wcześnie .... Mój organizm jest nienormalny..
Może owulacja się zaczyna szybciej?
 
reklama
Czy krótka, ołówkowa, czarna skórzana spodniczka bedzie dobrze wyglądać z grubym, jasnym swetrem i długimi czanymi kozakami? [emoji23][emoji4]
 
Do góry