reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Czytam właśnie że pijana matka urodzila pijane dziecko.... masakra .... my siebstaramy nie pić po owulacji albo niektore wcale a niektorzy piją całą ciążę i sie ona utrzymuje....
Nie ogarniam takich ludzi... Dla większości patologii ciąża i rodzinie dzieci to biznes czysto zarobkowy... Nieważne czy zdrowe czy chore...po prostu zeby sie hajs zgadzał...
 
Cześć
Jestem tu nowa, szukam już odpowiedzi gdzie sie da....Początkiem roku mąż zrobił badanie nasienia. Wynik 0! Po miesiącu powtórzyliśmy. Wynik taki sam Z racji tego że awansowałam,doszło mi trochę obowiazkow, maz zmienił prace poprostu odpuscilismy....Tydzień temu okazało się że jestem w ciąży...4 tydzien. Na USG widać było tylko pęcherzyk,mój gin stwierdził że nie mam się co cieszyć poki co, bo po takich wynikach badań ciąża jest nierealna Następne badanie 27.12. Umrez niepewności....czy ktoś z Was zna taki przypadek ?????
 
Cześć
Jestem tu nowa, szukam już odpowiedzi gdzie sie da....Początkiem roku mąż zrobił badanie nasienia. Wynik 0! Po miesiącu powtórzyliśmy. Wynik taki sam Z racji tego że awansowałam,doszło mi trochę obowiazkow, maz zmienił prace poprostu odpuscilismy....Tydzień temu okazało się że jestem w ciąży...4 tydzien. Na USG widać było tylko pęcherzyk,mój gin stwierdził że nie mam się co cieszyć poki co, bo po takich wynikach badań ciąża jest nierealna Następne badanie 27.12. Umrez niepewności....czy ktoś z Was zna taki przypadek ?????
Spróbuj założyć nowy wątek wtedy trafi do szerszej ilości osób, a tak to tylko do osób które są na tym jednym wątku
 
Cześć
Jestem tu nowa, szukam już odpowiedzi gdzie sie da....Początkiem roku mąż zrobił badanie nasienia. Wynik 0! Po miesiącu powtórzyliśmy. Wynik taki sam Z racji tego że awansowałam,doszło mi trochę obowiazkow, maz zmienił prace poprostu odpuscilismy....Tydzień temu okazało się że jestem w ciąży...4 tydzien. Na USG widać było tylko pęcherzyk,mój gin stwierdził że nie mam się co cieszyć poki co, bo po takich wynikach badań ciąża jest nierealna Następne badanie 27.12. Umrez niepewności....czy ktoś z Was zna taki przypadek ?????

Co za konował! Ja zmieniłabym lekarza. Poki co niewiele jednak możesz zrobić, bo na usg nie będzie nic widać. Może mikro kropkę. Ale to musi być bardzo dobry sprzęt. Poczekaj do terminu kolejnej wizyty, lub zmień lekarza i idź gdzieś prywatnie na konsultacje.
 
reklama
Ja praktycznie odstawiłam alkohol. Jak pije to rzadko i może raz w miesiącu [emoji23] ale jak ogólnie z tych mało pijących
Ja tak samo. A ostatnio wypiłam wino z mężem i normalnie miałam samolot :D
Nie ogarniam takich ludzi... Dla większości patologii ciąża i rodzinie dzieci to biznes czysto zarobkowy... Nieważne czy zdrowe czy chore...po prostu zeby sie hajs zgadzał...
Tak tak właśnie :/ i to najbardziej boli ze tacy ludzie bezproblemowo donoszą ciążę i w ogóle w nią zachodzą.
 
Do góry