reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

W środę jade na kolejną betę, zobaczę czy rosnie [emoji16] i 20go na pierwszą wizytę [emoji16]

Super, to teraz czekamy na kolejne dobre wieści [emoji846]

Zawsze mnie to dobija...[emoji24][emoji24]
Znalam kiedys dziewczyne którą byla 4razy w ciąży, w kazdej piła caly czas...ma dwie sliczne, madre i zdrowe córeczki (swoja droga ktorymi i tak sie nie interesuje...), kolejnej ciąży nie utrzymala bo mimo ze lekarz kazal jej przyjechac w danym czasie po leki ona to olala i wolala isc pić..a byla na takim etapie jak ja teraz... dzien po tym jak wolala pic zamiast isc do lekarza poronila w dodatku dostala tak silnego krwotoku ze ledwo ją ratowali...4ciaze donosila do 8msc i urodzila martwe dziecko...
Mam tylko nadzieje ze albo przestala pic albo juz nie zachodzi w ciaze bo to przechodzi ludzkie pojecie co ona wyprawiala...

Masakra [emoji44] Że takie potwory chodzą po świecie
 
reklama
(podpowiedź promocyjna)

do 13 grudnia na stronie WÓŁCZANKI można kupić koszulę męską, a druga tańsza GRATIS. Zastanawiam się właśnie czy mężowi nie kupić pod choinkę tylko muszę zobaczyć dokładny rozmiar.
 
Dwa lata przed zrobieniem badan. Mam corke z pierwszego małżeństwa, ma już 10 lat, więc kiedy wyniki wyszły tak zle to poprostu odpuściliśmy,zajęliśmy się pracą, obowiązkami, moją corka, szkołą itd. Nie myśleliśmy już o tym.Maz jest typem NIC MI NIE JEST, i wolałam nie drążyć tematu, nie namawiać go na badania itd . Odpuściliśmy poprostu
To u Nas zaraz bedzie dwa lata staran. Ale ja wiedzac o problemach meza nie umiem ot tak odpuścić[emoji19]
 
Przyszła paczka :-) to nagroda niespodzianka z konkursu, mam nadzieję że niedługo będzie miała właściciela :-)
IMG_20181210_165943.jpeg
 

Załączniki

  • IMG_20181210_165943.jpeg
    IMG_20181210_165943.jpeg
    41,1 KB · Wyświetleń: 1 991
Witajcie dziewczyny! U nas też pogoda nie dopisuje ciągle pada deszcz, albo deszcz ze śniegiem/grad?
Nic tylko schować się pod kocem i wyjść na wiosnę :(
U mnie dalej nie ma @, chociaż coś mi brzuch doskwiera więc może w końcu nadejdzie.
Mam teraz trochę stresów i chyba dlatego się spóźnia, zawsze jak mam jakiś stresuący okres w życiu to właśnie mi się to objawia spóźnionym @, nie wiem jak wy :<
 
reklama
Witajcie dziewczyny! U nas też pogoda nie dopisuje ciągle pada deszcz, albo deszcz ze śniegiem/grad?
Nic tylko schować się pod kocem i wyjść na wiosnę :(
U mnie dalej nie ma @, chociaż coś mi brzuch doskwiera więc może w końcu nadejdzie.
Mam teraz trochę stresów i chyba dlatego się spóźnia, zawsze jak mam jakiś stresuący okres w życiu to właśnie mi się to objawia spóźnionym @, nie wiem jak wy :<
hej
Tak stres potrafi blokować @
 
Do góry