reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja dlatego czasem myślę, że to forum to dla mnie zbyt lekki kaliber. Tu dziewczyny przychodzą, zaciążają i odchodzą, a nawet jak dłużej się starają to mają już dziecko, a to jednak inna sytuacja. Z drugiej strony jest tu tak fajna atmosfera, że nie chce się przenosić na inne. :sad:
Nie martw sie ja tu tez dlugo a dziecka ani widu ani słuchu, jeszcze pare miechow i mi stuknie 32...
 
reklama
Śniło mi się ze miałam cesarkę! Jezusie jak to bolalo! To był tak realny ból ze az mam ciary jak o tym pomyśle. Ale pozniej kazano mi wstac i pojsc do sali obok. A tam była moja córeczka[emoji179] Uczucie nie do opisania, pomimo ze to tylko sen[emoji7]
To życzę, aby się zrealizował jak najszybciej [emoji7] [emoji177]
 
No ja wlasnie tez a nigdy tyle nie plamilam przed @ ..Tylko ze wlasnie ja mialam progesteron 7dpo dobry... no ale widocznie moze potem mi za drastycznie spada nie wiem [emoji39] powiedzial ze najpierw zobaczymy te pecherzyki a potem mi najwyzej cos zapisze ;-) w sumie jeszcze nie wie cp z tymi polipami wiec co rusz to co innego wychodzi [emoji39]
Oby nic poważnego :**********
Muszę zbadać ten progesteron, nigdy nie badałam ;)
 
Mi co miesiąc śni się pozytywny test ciążowy albo że nagle dostaje @ a ponoć sny spełniają się odwrotnie i jeszcze tak się nie zdarzyło żeby @ nie przyszła :-D
Ale Tobie życzę spełnienia tego snu :-*
U mnie lekki wzrost temp. Ten 13 cs jest jakiś inny niż zwykle....
To aby się okazał Twoją szczęśliwą 13-stka [emoji8] [emoji177]
 
Mnie moj maz rozlozyl dzis na lopatki.on jest bardzo niecierpliwy i nie umie utrzymywac sekrtow.wiec mi mowi ale ci kupilem prezent na swieta!!! Nic go nie przebije! Ja kopara w dol bo nic dla niego nie mam bo mielismy se nie kupowac!!no to ja pytam co kupil??a on ze mi nie powie,ze to pod choinke,i ze mi sie spodoba na bank.no to ja mowie ze mi sie rzadko prezenty podobaja i on wie o tym.no to on ze mi sie spodoba ale nie jest pewien czy rozmiar dobry!!? No to juz mnie ciarki przeszly...haha.nic nie mowie mysle,a on no dobra to ci pokaze bo sie martwie rozmiarem zeby wymienic w razie czego...doslownie 5 godzin od kupna i juz nie mogl wytrzymac by mi nie pokazac hehe.kupil mi bransoletke z Pandory z roznymi koralikam,napewno droga byla:(i jest sliczna i dobry rozmiar i mi sie podoba strasznie:) zawsze chcialam miec ale szkoda mi kasy bylo.taki byl z siebie dumny.maz z niego super ale mikolaj do dupy;)
Hahaha :D niektórzy są beznadziejni, jeśli chodzi o niespodzianki.
Mój ma to samo. Zawsze się wygada. Albo jak prowadzi wywiad, czy coś bym chciała to próbuje tak, żeby nie powiedzieć o co chodzi, ale że i tak wiem o co chodzi.
Albo ostatnio- szwagierka wysłała paczkę z prezentami na święta. Mąż podjarany chciał swój otwierać, ja powiedziałam, że poczekam ze swoim do świąt, może mi położyć pod choinkę. 2 dni wytrzymał, po czym powiedział mi co tam jest i że "na pewno by ci się teraz przydało, ale jeśli chcesz czekać do świąt to ok". No to już nie czekałam, bo co to za radość z prezentu, jak się wie co tam jest :/ Pod tym względem niektórzy faceci są beznadziejni :D

Omg! Zazdroszczę takiego organizmu. Ja niestety na ból głowy musze wziąć tabletkę bo samo mi nie przechodzi :/ przy @ nie zawsze biorę.
Ja przy bólu głowy nigdy nie biorę przeciwbólowych. Przechodzi samo, albo po krótkiej drzemce. Natomiast dobrym lekarstwem na ból głowy jest seks :D
Przy @ zdycham z bólu i niestety równiutko co 8 godzin biorę przeciwbólowe, a potem kolejne 2 tygodnie mój żołądek cierpi.
 
Hahaha :D niektórzy są beznadziejni, jeśli chodzi o niespodzianki.
Mój ma to samo. Zawsze się wygada. Albo jak prowadzi wywiad, czy coś bym chciała to próbuje tak, żeby nie powiedzieć o co chodzi, ale że i tak wiem o co chodzi.
Albo ostatnio- szwagierka wysłała paczkę z prezentami na święta. Mąż podjarany chciał swój otwierać, ja powiedziałam, że poczekam ze swoim do świąt, może mi położyć pod choinkę. 2 dni wytrzymał, po czym powiedział mi co tam jest i że "na pewno by ci się teraz przydało, ale jeśli chcesz czekać do świąt to ok". No to już nie czekałam, bo co to za radość z prezentu, jak się wie co tam jest :/ Pod tym względem niektórzy faceci są beznadziejni :D
.
hahahaha dobre :D
Mój zazwyczaj od miesiąca gada "co ja mam ci kupić" i tak w kółko aż w końcu "może coś potrzebujesz?" "może sobie sama wybierzesz?" :p
 
@Azulka_26 też mam mokro i takie biały śluz, dużo go i też tak się zastanawiam czy to nie infekcja.... A u mnie chyba 20 dc musiałabym sprawdzić ;-)
@Dżasta :) oby był szczęśliwy, mielibyśmy najpiękniejszy prezent na święta, bo ostatnie były z @ i te Bożego Narodzenia i wielkanocne....
 
hahahaha dobre :D
Mój zazwyczaj od miesiąca gada "co ja mam ci kupić" i tak w kółko aż w końcu "może coś potrzebujesz?" "może sobie sama wybierzesz?" :p
Ja juz mowie co chce :-) :p albo nakierowuje ale to tak mega nakierowuje wysylajac linka hahaha bo sam by nie wpadl :p moj sie wygadal nawet z zareczynami także wiecie..co tam prezenty[emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787]
 
reklama
Do góry