reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Kwestię zmiany wątku i tak musimy przemyśleć, bo po odejściu Azulki zostałyśmy bez moderatora. I już np. tabelki z 1 strony nie da rady bez Niej zmienić.
 
Chyba nie, z tego co patrzyłam na innych, to dziewczyny tworzyły nowe zamknięte wątki.
Nie można. Wcześniej utworzone otwarte wątki pozostają dostępne dla ogółu. One też działają jako SEO dla wyszukiwarki google i napędzają ruch. No a prywata wiadomo na nowych wątkach zamkniętych.
 
Ej dziewczyny ale jak zrobicie zamkniety to nie zapomnijcie o mnie, co ? Chyba ze nie bede brana pod uwage [emoji52]

No jasne , że będziesz brana pod uwagę :) będziemy tam niezależnie od tego która na jakim etapie jest/będzie czy stara się, czy świeżo po teście czy w którymś tc czy po porodzie :D myślę , że nie będzie z tym problemu :)
 
Pewnie :) Ty jesteś tu przecież od początku :)
No jasne , że będziesz brana pod uwagę :) będziemy tam niezależnie od tego która na jakim etapie jest/będzie czy stara się, czy świeżo po teście czy w którymś tc czy po porodzie :D myślę , że nie będzie z tym problemu :)
No to fajnie bo ja nie chce was tracic [emoji12]
Fakt ostatnio duuuzo mniej mnie tu ale jak tylko moge staram sie byc na bieżąco [emoji6]
No i obiecuje poprawe [emoji12]
 
reklama
Do góry