reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Cześć dziewczyny wybaczcie ze nie pisalam nic narazie ale obiecuje za chwile was nadrobić[emoji8]
No i ja sie melduję po wizycie, z dzidzia wszystko dobrze ma 16,4cm i 260g, ze mna juz nie tak bardzo tak jak myślałam morfo poleciała w dol, a w moczu liczne bakterie wiec leki leki i jeszcze raz leki... mam antybiotyk zeby zwalczyc te bakterie w moczu i żelazo na anemie...
Jak policzylam ile lekow musze brac wyszlo ze w najbliższym czasie 17 tabletek dziennie [emoji849]
Lo matko,dobrze ze ciaza tylko 9 mcy
 
reklama
Omg jaki arsenał :( ale to dopóki wyniki się nie poprawią czy całą ciąże ?
Poki co tydzień tego antybiotyku 3x1, żelazo przez najbliższe 3tygodnie do kolejnych badań a jak sie nie poprawia no to dalej, no i reszta narazie caly czas, magnez i dupka pewnie bede odstawiac na pozniejszym etapie dopiero.[emoji849]
Trzymamy Cię za słowo :D :p
Spoko [emoji12]
Od jutra będę na bieżąco [emoji106] dzis juz ledwo patrze na oczy wiec badzcie laskawe i nie piszcie do rana za duzo [emoji85]
 
No to zamykamy ta szopke i idziemy na prywatny,kto chce jeszcze niech sie dolancza bo pewnie pare dziewczyn czyta a sie moze wsytdza wypowiadac.ale jak zrobic takie forum? jakas obcykana kobitka tu jest?
Obcykana ale w czym?


Dziewczyny jak zakladacie zamkniety to poproscie o zrobienie 2 moderatorów. Jak jedna nie będzie mogła czegoś ogarnąc z braku czasu, to druga teoretycznie będzie dostepna.
 
reklama
Do góry