reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No wiatr jest mega... I przez to mnie chyba tak głowa boli [emoji24]
Dziekuje [emoji182] ale sie ciesze myslalam ze raczej bede do odsiewu wlasnie przez to ze krotko tu jestem.

Rany u Was tez tak dzisiaj paskudnie? Leje,wieje ze glowe chce urwac

Dziewczyny mam takie pytanie czy Wy robicie USG piersi takie profilaktyczne?
 
reklama
Dziekuje [emoji182] ale sie ciesze myslalam ze raczej bede do odsiewu wlasnie przez to ze krotko tu jestem.

Rany u Was tez tak dzisiaj paskudnie? Leje,wieje ze glowe chce urwac

Dziewczyny mam takie pytanie czy Wy robicie USG piersi takie profilaktyczne?
Ja robiłam juz 2razy. Kolejny raz mam zrobic po ciąży.
Jak dzis jej nie bedzie to zrobie ten test a jak nic nie bedzie a do piatku nie przyjdzie to zrobie ta bete
Trzymam kciuki [emoji8][emoji106]

Dzien dobry [emoji106] odzywam sie jak obiecalam [emoji14]
U nas dzis sypie, mlody juz mnie ciagnie na dwor a ja tak nie mam sily [emoji849] w nocy spac nie moglam, budzilam sie wiele razy bo brakowało mi nagle tchu, nie moglam oddychać[emoji849] ciekawe skad mi sie to wzielo [emoji849]
 
Do góry