reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Duphaston bierze sie po owulacji, to jest progesteron wiec pomaga w utrzymaniu ciazy. Potem trzeba zrobic test w terminie @ albo bete i jak jest negatywna to dupka sie odstawia a jak jest ciaza to nie.
Ja go zaczelam brac w 16tc i mam brac co najmniej 2msc jeszcze.Na slasku jest taki program zdrowa matka i dziecko. To jest program dofinansowany z ue i kazda mieszkanka slaska przed 35rz moze z tego skorzystać.
Wiem ze w opolskim tez bylo cos podobnego ale w innych rejonach nie slyszalam zeby to było

Czyli bierze go ktoś kto ma problem z utrzymaniem ciąży ? Czy przy staraniu można poprosić lekarza o jego wypisanie, że w razie ciąży by ją utrzymał ??

O moja koleżanka ze Śląska jest w ciąży zapytam czy korzysta z tego :D
 
reklama
Na samo wyobrazenie jak do mnie biegna i machaja tymi skrzydlami mi goraco [emoji47]
W tym roku jak moja córka zrobiła się kumata i jak idzie ze mną dac im jeść to bierze je na ręce przytula a raz nawet usiadła na indyku bardzo lubi zwierzaki. I z tekstem do tych kur jedzcie kurki jedzie będzie z was pyszny rosół jak urosniecie
 
Czyli bierze go ktoś kto ma problem z utrzymaniem ciąży ? Czy przy staraniu można poprosić lekarza o jego wypisanie, że w razie ciąży by ją utrzymał ??

O moja koleżanka ze Śląska jest w ciąży zapytam czy korzysta z tego :D
Najlepiej zbadac najpierw progesteron te 7dpo i jesli lekarz oceni ze jest za niski to może go zlecic brac [emoji854]
 
O matko podziwiam bo ja na sam widok kury dostaje zawalu [emoji23] juz nie daj Bog zeby podeszla

Serio kure sie da wytresowac? Nie wiedzialam [emoji15]

Moja corka sie bardzo interesuje zwierzetami [emoji6]
Kurcze, to jest ciekawe, że niektórzy ludzie mają takie lęki. Ja się panicznie...nie tyle boję co brzydzę pająków. Nawet taki mikro, na kilka mm średnicy jest w stanie mnie sparaliżować.

Da się i to jak! Kiedyś natrafiłam na artykuł jakiegoś behawiorysty. Możesz nauczyć załatwiania się w jednym miejscu, reakcji na imię i komendy. A poza tym naprawdę są miziaste. W pierwszej pracy była taka klientka, która bardzo kochała zwierzęta i mówiła, że u nich w domu, nigdy nie zabito kury- dożywały starości i naturalnej śmierci. Jedna, Krystyna, wchodziła do domu, witała się z domownikami, z ojcem tej pani słuchała audycji radiowych- zasypiała siedząc mu na kolanach, zawsze wychodziła na zewnątrz, żeby się załatwić.
My patrzymy na takie zwierzęta jak na potencjalne jedzenie lub po prostu wiejski obrazek, a naprawdę ktoś, kto je lubi i potraktuje z większą dozą sympatii czy wręcz miłości, ma naprawdę cudowne zwierzę. Tylko troszkę nietypowe. To samo z krowami- one też uwielbiają pieszczoty. Problem w tym, że taka miziana krowa czasem lubi się wtulić czółkiem w człowieka i nieświadomie bodzie rogami, albo próbuje wejść na kolana, a to już niezbyt fajna sprawa :)
 
@PatPatPat super, chcesz być moderatorem? Czy ktoś inny jeszcze by chciał ? Ja mogę pomóc przy ogarnianiu listy itp., ale moderatorem bym nie bardzo chciała być, bo nie codziennie tu jestem.
 
@PatPatPat super, chcesz być moderatorem? Czy ktoś inny jeszcze by chciał ? Ja mogę pomóc przy ogarnianiu listy itp., ale moderatorem bym nie bardzo chciała być, bo nie codziennie tu jestem.
Jestem tu codziennie mogę być, ale wydaje mi się, że na takim zamkniętym wątku nie ma moderatora ponieważ pytałam Administratora kto będzie mógł dodawać nowe osoby to otrzymałam informację, że ona się tym zajmuje
 
Jestem tu codziennie mogę być, ale wydaje mi się, że na takim zamkniętym wątku nie ma moderatora ponieważ pytałam Administratora kto będzie mógł dodawać nowe osoby to otrzymałam informację, że ona się tym zajmuje
Chyba jest, bo to działa tak jak otwarte forum, tylko jest niewidoczne :)
 
Czyli bierze go ktoś kto ma problem z utrzymaniem ciąży ? Czy przy staraniu można poprosić lekarza o jego wypisanie, że w razie ciąży by ją utrzymał ??

O moja koleżanka ze Śląska jest w ciąży zapytam czy korzysta z tego :D
Ja akurat brałam w poprzedniej ciąży (z której mam córkę) i teraz aby zajść i utrzymać ciążę bo mam bardzo niski progesteron, który był przyczyną poronienia pierwszej ciąży. Reszta tak jak Kaamilaaa napisała. Bierze się go po owulacji. Najczęściej od 16dc. Teraz już powoli zmniejszam dawkę i za tydzień, dwa mam całkowicie odstawić.
 
reklama
Do góry