reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

MOTYLEK66

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Lekarze tak mówią, ale moim zdaniem to nie jest normalne :) rok to bardzo długo i najlepiej badać się już wcześniej :)
U mnie jak na razie wszystko ok . Poczekam jeszcze z tydzien jak @ nie bedzie to zrobię 2 test bo jak na razie żadnych oznak zbliżającej się @ tak jakoś dziwnie nawet brzucha nie mam wzdetego . Gin dzisiaj mówiła że widzi mały pęcherzyk ale nic nie było widać. A powiedz mi jeżeli się znasz czy 12mm endometrium to jest ok przy ciąży?

reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
U mnie jak na razie wszystko ok . Poczekam jeszcze z tydzien jak @ nie bedzie to zrobię 2 test bo jak na razie żadnych oznak zbliżającej się @ tak jakoś dziwnie nawet brzucha nie mam wzdetego . Gin dzisiaj mówiła że widzi mały pęcherzyk ale nic nie było widać. A powiedz mi jeżeli się znasz czy 12mm endometrium to jest ok przy ciąży?
Nie wiem, ale w fazie lutealnej endometrium narasta w przedziale 9-15mm więc chyba u Ciebie jest jeszcze za wcześnie musisz czekać

HappyBabyMama

Rozwiązania
0
Dziewczyny jak nie wiecie czy macie owulacje to polecam paski owulacyjne. Można zobaczyc kiedy się ma i czy w ogóle. Ja stosowałam. Można na Allegro kupić za 12 złotych chyba 60 szt. Jeśli się okaze ze macie owulacje to może mąż powinien sprawdzić czy z nim Ok. Może ma słabe plemniczki. Warto dbać o zdrowie ale to nie tyczy się tylko kobiet.

HappyBabyMama

Rozwiązania
0
Jak spóźnia ci się okres to test już powinien wyjść. A jeśli nie test to beta hcg to określenia z krwi.

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Dziewczyny jak nie wiecie czy macie owulacje to polecam paski owulacyjne. Można zobaczyc kiedy się ma i czy w ogóle. Ja stosowałam. Można na Allegro kupić za 12 złotych chyba 60 szt. Jeśli się okaze ze macie owulacje to może mąż powinien sprawdzić czy z nim Ok. Może ma słabe plemniczki. Warto dbać o zdrowie ale to nie tyczy się tylko kobiet.
Tak, testy mogą pomóc wskazać kiedy jest owulacja, a przynajmniej kiedy jest skok hormonu LH :) Też korzystam z tych z allegro.

Biedroneczka28

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Tak, testy mogą pomóc wskazać kiedy jest owulacja, a przynajmniej kiedy jest skok hormonu LH :) Też korzystam z tych z allegro.
Ja zaszalałam i zamówiłam elektroniczny z clearblue, zobaczymy jak zadziała, wcześniej robiłam też te paskowe i czasie cuda pokazywały..

reklama

Biedroneczka28

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mój już 3 badania takie wykonał, i co prawda wyniki są na granicy, ale działamy żeby je polepszyć śpi bez gatek, telefonu w kieszeni nie nosi, oboje przeszliśmy na dietę . Może znacie jakieś dobre suplementy dla Panów polepszajace płodność?

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019