reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Mój już 3 badania takie wykonał, i co prawda wyniki są na granicy, ale działamy żeby je polepszyć śpi bez gatek, telefonu w kieszeni nie nosi, oboje przeszliśmy na dietę . Może znacie jakieś dobre suplementy dla Panów polepszajace płodność?
FertilMan - suplement dla mężczyzn

Agressiva

Początkująca w BB
Miasto
Miasto kominów
Rozwiązania
0
FertilMan - suplement dla mężczyzn
Mój bierz Supramen i Nucleox. Oraz EyeQ. Efekty w wynikach widać.

Btw troszkę mnie tu nie było. Nieco odcielam się od czytania i nastawiania. Musiałam oczyścić głowę :)
Mam właśnie pierwszy cykl na Clo z monitoringiem. Pęcherzyki ładnie urosły. W sobotę do południa był zastrzyk z Ovitrelle. Dziś rano przytulanki, będziemy je jeszcze poprawiać jutro rano i we wtorek. Mam dziwne uczucie w brzuchu. Troszkę skurcze, troszkę taką pełność. Dziwne. Zobaczymy co z tego wyniknie. Staram się nie stresować i nie martwić na zapas :)

Biedroneczka28

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Mój bierz Supramen i Nucleox. Oraz EyeQ. Efekty w wynikach widać.

Btw troszkę mnie tu nie było. Nieco odcielam się od czytania i nastawiania. Musiałam oczyścić głowę :)
Mam właśnie pierwszy cykl na Clo z monitoringiem. Pęcherzyki ładnie urosły. W sobotę do południa był zastrzyk z Ovitrelle. Dziś rano przytulanki, będziemy je jeszcze poprawiać jutro rano i we wtorek. Mam dziwne uczucie w brzuchu. Troszkę skurcze, troszkę taką pełność. Dziwne. Zobaczymy co z tego wyniknie. Staram się nie stresować i nie martwić na zapas :)
Właśnie supramen słyszałam że jest najlepszy, drogi ale podobno działa cuda. Dziękuję :)

Rozwiązania
0
Hej :) Ja mam 24 lata więc spokojnie 3 cykle nieudane teraz czekam na @ albo na II KRESKI :) do roku czasu to normalne tak dzisiaj mi gin powiedziała i tak z 3msc powinno się brać kwas foliowy przed staraniami ja biorę 2 msc i nie ma się co nakręcać to jest ważne ;)
Hej! Przepraszam, że dopiero teraz ale dawno tu nie zaglądałam udało się! 9 tydzień ciąży obecnie

Belka 22

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Witam mam pytanie czy któraś z Pan miała tuż po miesiączce Odrazu przezroczysty śluz??

Staramy się z mężem o drugą DZIDZIE ale narazie bez skutków

Wcześniej w lutym miałam 6 lutego 10 dni plamienia plus 3 dni okresu po 11 dniach dostałam okres trwał 4 dni w marcu miałam po 27 dniach i również trwał 4 dni ale zaraz po dostałam śluz przezroczysty w pewnym momentach był trochę lepki jakby bialawy a dziś znowu przezroczysty trochę wodnisty trochę zwarty

Czy ktoś mial może podobna sytuację?? dziękuję za odpowiedz

Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum, szukam jakiegoś wątku dla siebie, postanowiłam, że na razie przycapnę tutaj.

Mam 24 lata (jeszcze) i parę miesięcy temu postanowiliśmy z narzeczonym, że rozpoczniemy starania o nasze pierwsze dziecko na wiosnę. Możliwe, że cykl kwietniowy będzie tym pierwszym, choć przyznaję, że mam pewne obawy.

Tabletki antykoncepcyjne odstawiłam w grudniu, okres mam regularny co 28 dni. Zbadałam tarczycę, cały pakiet. Wszystko w porządku, chociaż TSH (2.39) delikatnie zawyżone jak dla staraczki, jednak słyszałam, że może nie być problemem jeśli nie ma się problemów z tarczycą.

Mam nadzieję, że będziemy mogły się tu dzielić obawami i przemyśleniami oraz wsparciem. :)

reklama

HappyBabyMama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam mam pytanie czy któraś z Pan miała tuż po miesiączce Odrazu przezroczysty śluz??

Staramy się z mężem o drugą DZIDZIE ale narazie bez skutków

Wcześniej w lutym miałam 6 lutego 10 dni plamienia plus 3 dni okresu po 11 dniach dostałam okres trwał 4 dni w marcu miałam po 27 dniach i również trwał 4 dni ale zaraz po dostałam śluz przezroczysty w pewnym momentach był trochę lepki jakby bialawy a dziś znowu przezroczysty trochę wodnisty trochę zwarty

Czy ktoś mial może podobna sytuację?? dziękuję za odpowiedz
Najlepiej będzie isc do lekarza. Może masz owulacje zaraz po okresie stad śluz.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019