reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum, szukam jakiegoś wątku dla siebie, postanowiłam, że na razie przycapnę tutaj.

Mam 24 lata (jeszcze) i parę miesięcy temu postanowiliśmy z narzeczonym, że rozpoczniemy starania o nasze pierwsze dziecko na wiosnę. Możliwe, że cykl kwietniowy będzie tym pierwszym, choć przyznaję, że mam pewne obawy.

Tabletki antykoncepcyjne odstawiłam w grudniu, okres mam regularny co 28 dni. Zbadałam tarczycę, cały pakiet. Wszystko w porządku, chociaż TSH (2.39) delikatnie zawyżone jak dla staraczki, jednak słyszałam, że może nie być problemem jeśli nie ma się problemów z tarczycą.

Mam nadzieję, że będziemy mogły się tu dzielić obawami i przemyśleniami oraz wsparciem. :)
 
reklama
Witam mam pytanie czy któraś z Pan miała tuż po miesiączce Odrazu przezroczysty śluz??

Staramy się z mężem o drugą DZIDZIE ale narazie bez skutków

Wcześniej w lutym miałam 6 lutego 10 dni plamienia plus 3 dni okresu po 11 dniach dostałam okres trwał 4 dni w marcu miałam po 27 dniach i również trwał 4 dni ale zaraz po dostałam śluz przezroczysty w pewnym momentach był trochę lepki jakby bialawy a dziś znowu przezroczysty trochę wodnisty trochę zwarty

Czy ktoś mial może podobna sytuację?? dziękuję za odpowiedz
Najlepiej będzie isc do lekarza. Może masz owulacje zaraz po okresie stad śluz.
 
Witam mam pytanie czy któraś z Pan miała tuż po miesiączce Odrazu przezroczysty śluz??

Staramy się z mężem o drugą DZIDZIE ale narazie bez skutków

Wcześniej w lutym miałam 6 lutego 10 dni plamienia plus 3 dni okresu po 11 dniach dostałam okres trwał 4 dni w marcu miałam po 27 dniach i również trwał 4 dni ale zaraz po dostałam śluz przezroczysty w pewnym momentach był trochę lepki jakby bialawy a dziś znowu przezroczysty trochę wodnisty trochę zwarty

Czy ktoś mial może podobna sytuację?? dziękuję za odpowiedz
Trzymam kciuki za starania
 
Hej ja biore castagnus od 3 cykli. :) biore wszystko co mogloby mi pomoc [emoji6]

Starania od 05. 2017 jestem po HSG a za tydzien laparoskopia z histeroskopia. Stresss juz jest.
Aldona, jak wyglądała u Ciebie laparoskopia i z jakich przyczyn miałaś ją robioną? Mnie czeka za dwa miesiące i trochę mnie przeraża ta myśl.
 
Hej dziewczyny mam pytanko jak na ovufriend zaznaczacie taki ból podbrzusza? Jako ból owulacyjny?
 
Do góry