reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Witaj Natalia :)


Ja znoszę te starania na razie, ale u mnie to początek wiec ciężko tutaj porównywać. Tak czy siak jakbym mogła to test zaraz po owulacji bym robiła bo taka ciekawość. Okropnie jestem niecierpliwa niestety
 
Ja w ta pierwsza ciążę którą straciłam zaszlam w 2 cyklu. Teraz myślałam że będzie tak samo. Na początku bardzo się nakrecalam robiłam testy, seks na zawołanie, bo trzeba już natychmiast. Jak dostałam w czwartek @ to wszystkiego mi się odechciało. Od kilku dni jestem przybita, ten miesiąc odpuszczę. Taki oddech chyba mi się przyda, zaklepalismy wczasy na wrzesień może się wyluzujemy i nowa energia w nas wstąpi :)
 
Jak w ogóle znosicie starania?
Dl mnie to jakiś koszmar...zawsze myślałam że starania będą pięknym okresem fajnego seksu, na luzie. Ale niestety tak nie jest. Ostatnio taka zdołowana chodzę:sad:
Same ciąże wokół mnie, tylko nie u mnie. To przykre.

Czuje dokładnie tak samo [emoji20] ale w nas siła powodzenia [emoji1303]
 
Hej dziewczyny . Ja w maju tego roku urodziłam moją upragnioną córeczkę po trzech latach starań :szok: także nie poddawajcie się kochane:) mam syna 9 letniego ale z drugą ciążą juz nie było tak łatwo . Teraz jak patrze na moja malutka córeczkę to aż nie chce mi się wierzyc ze ja mam. Dziś kończy 3 miesiące .powodzenia :)
 
Hej dziewczyny . Ja w maju tego roku urodziłam moją upragnioną córeczkę po trzech latach starań :szok: także nie poddawajcie się kochane:) mam syna 9 letniego ale z drugą ciążą juz nie było tak łatwo . Teraz jak patrze na moja malutka córeczkę to aż nie chce mi się wierzyc ze ja mam. Dziś kończy 3 miesiące .powodzenia :)
Dziękujemy! A dla Was dużo zdrówka i mnóstwo radości :)
 
Cześć dziewczyny [emoji4]
Jakie plany na dziś ? [emoji4] ja sprzatam a potem idę z mlodym do sklepu po lody i moze na plac zabaw [emoji4] trzeba korzystac z takiej idealnej pogody [emoji4]
Od wczoraj biore przepisane mi przez gina tabletki dopoch. i jakos tak od rana boli mnie dzwnie podbrzusze i mdli mnie [emoji52] ciekawe czy to przez tabletkę[emoji52]
No i kurcze zaczynam sie stresowac bo nie wiem kiedy uda mi sie wybrac na badania [emoji52]
 
My rano zaliczylysmy spacer i płac zabaw, póki nie ma takiego upału jeszcze, bo jakoś męczą mnie ostatnio. Już chyba za długo. A niedługo pewnie będę tęsknić za ciepelkiem jak przyjdzie jesień i zima. Popołudniu zawozimy Mała do babci więc będziemy mieć trochę czasu dla siebie. Już się nie mogę doczekać :)
 
Cześć. Mogę dołączyć? Jestem mamą prawie 14-miesięcznej córki. Zaczęliśmy się starać o kolejną pociechę :) :)

Kochane, choć szybko zaszłam w pierwszą ciążę, to o dziecku marzyłam kilka lat ;)

Moja kuzynka została mamą po 5-ciu latach starań. I nawet nie wiem jak dała radę żyć przez te 5 lat.... Badania, sprzeczne diagnozy, lekarze sugerowali in vitro. Poddali się, pogodzili, wyjechali na wakacje i wrócili w ciąży. Życzę wszystkim staraczkom takiego happy endu :)
 
reklama
Cześć. Mogę dołączyć? Jestem mamą prawie 14-miesięcznej córki. Zaczęliśmy się starać o kolejną pociechę :) :)

Kochane, choć szybko zaszłam w pierwszą ciążę, to o dziecku marzyłam kilka lat ;)

Moja kuzynka została mamą po 5-ciu latach starań. I nawet nie wiem jak dała radę żyć przez te 5 lat.... Badania, sprzeczne diagnozy, lekarze sugerowali in vitro. Poddali się, pogodzili, wyjechali na wakacje i wrócili w ciąży. Życzę wszystkim staraczkom takiego happy endu :)
Oczywiście. Witamy i zapraszamy do nas :)
 
Do góry