reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Cześć. Mogę dołączyć? Jestem mamą prawie 14-miesięcznej córki. Zaczęliśmy się starać o kolejną pociechę :) :)

Kochane, choć szybko zaszłam w pierwszą ciążę, to o dziecku marzyłam kilka lat ;)

Moja kuzynka została mamą po 5-ciu latach starań. I nawet nie wiem jak dała radę żyć przez te 5 lat.... Badania, sprzeczne diagnozy, lekarze sugerowali in vitro. Poddali się, pogodzili, wyjechali na wakacje i wrócili w ciąży. Życzę wszystkim staraczkom takiego happy endu :)
Witaj [emoji4]
 
reklama
Witam nowe osoby:) mój plan na dziś to obiad, potem jak mąż do pracy wyjdzie to może z młodym do fryzjera się przejdę bo trochę tego juz ma na głowie, potem może rossmann odwiedzę bo znowu promocja 2+2 jest więc warto skorzystać i ewentualnie na plac zabaw pójdziemy. Jakieś zajęcie musze sobie znaleźć żeby czas szybciej przeleciał. Zaczyna mnie poleć krzyż i trochę brzuch wiec @ lada moment , czekam już na nią jak głupia jakaś :/
 
A ja nie czekam.... Mialam lekkie plamienie i tak sobie przypomniałam, że jak zaszłam w ciążę, to w środku cyklu plamiłam. No, ale to byłoby zbyt piękne :)
 
Ja od rana sprzątam. Myje okna, prasuje firanki :-) jutro ostatni dzień urlopu to może trochę odpocznę
 
Cześć Dziewczyny :-) chce do Was dolaczyc. Jestem Agata,mam 27 lat i staram się o dziecko od 2 lat. Przeszłam masę badań z których wynikło ze nie ma tragedii. Mam cechy pcos : problem z owulacja i podwyższone hormony męskie a niski progesteron. Pozostałe badania są ok. Tsh mam różne od 2 do 2.6. Maz ma słabe nasienie. Dobry ruch i super liczebność ale morfologia szwankuje... było 2% przed kuracja suplementami. Za nami dwie nieudane inseminacje. Staramy się dalej. Nie poddajemy choć było już bardzo różnie.
 
Cześć Dziewczyny :-) chce do Was dolaczyc. Jestem Agata,mam 27 lat i staram się o dziecko od 2 lat. Przeszłam masę badań z których wynikło ze nie ma tragedii. Mam cechy pcos : problem z owulacja i podwyższone hormony męskie a niski progesteron. Pozostałe badania są ok. Tsh mam różne od 2 do 2.6. Maz ma słabe nasienie. Dobry ruch i super liczebność ale morfologia szwankuje... było 2% przed kuracja suplementami. Za nami dwie nieudane inseminacje. Staramy się dalej. Nie poddajemy choć było już bardzo różnie.
Witaj :-) trzeba być dobrej myśli chociaż czasem jest ciężko. Ja zaczęłam teraz szaleć z medycyną naturalną :-) biorę mace i wczoraj zamówiłam ashwagandhe. Mojego M też będę tym faszerować zaraz po badaniu nasienia. Poczytajcie sobie jakie mają super właściwości dla kobiet i mężczyzn.
 
Witajcie nowe dziewczynki:):laugh2:
Ja dzis mam zly dzien! Odebralam wynik progesteronu 7 dni po owulacji i jest niski 9,09:realmad:
Az sie poplakalam. Jest za niski aby utrzymać ewentualna ciaze. Wszystko nie tak idzie kuzwa:hmm:
 
Cześć Dziewczyny :-) chce do Was dolaczyc. Jestem Agata,mam 27 lat i staram się o dziecko od 2 lat. Przeszłam masę badań z których wynikło ze nie ma tragedii. Mam cechy pcos : problem z owulacja i podwyższone hormony męskie a niski progesteron. Pozostałe badania są ok. Tsh mam różne od 2 do 2.6. Maz ma słabe nasienie. Dobry ruch i super liczebność ale morfologia szwankuje... było 2% przed kuracja suplementami. Za nami dwie nieudane inseminacje. Staramy się dalej. Nie poddajemy choć było już bardzo różnie.
Jesli jest dobry ruch i spora liczebnosc to morfologia az tak sie nie przejmuj. Bo skoro macie ich duzo to macie tym samym wieksze szanse. U Nas tylko niecale 3mln plemnikow. Malutko. Ale jestesmy w trakcie suplementacji.
 
reklama
Do góry